Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teltebb lányoknak bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb lányoknak bejönnek az ilyen külsejű pasik?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 190 magas és vékony de azért valamennyire izmos. Tetszenek a husisabb, nagyfenekű lányok csak nem tudom általában mi jön be nekik. Tudom hogy ez átlalánosítás csak kiváncsiságból: ha vannak itt teltebb lányok nekik mi jön be? és aki járt ilyen lánnyal az milyen volt?
2013. márc. 15. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
az nem a lány "teltségétől" függ, h milyen pasik jönnek be nekik! :D
2013. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát de gondolom egy teltebb lány ritkább esetbe jön össze egy piszkafa fiúval:D ez olyan mint hogy magasabb lányok se tudnak annyira válogatni mert ők se szívesen járnak alacsony fiúkkal:D
2013. márc. 15. 16:21
 3/15 anonim ***** válasza:
hát engem egy cseppet sem zavarna egy vékonyabb fiú :)
2013. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

első voltam. hát pedig szerintem egy teltebb lánynak is bejöhet akármilyen fiú, az alacsonytól a magasig, a fogpiszkálótól a nagydarabig. hogy kinek ki jön be, az nem az illető külsejétől függ.

pl. ha egy lány meghízik, azzal megváltozik az izlése is, h ki jön be neki? nem hinném.

2013. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem testalkattól függ, de a legtöbb lánynak ugyanazok a pasik jönnek be: magas, izmos, jóképű, sötét hajú, kék szemű.
2013. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én elég telt vagyok, és engem legtöbbször a vékonyka pasik találnak meg, de nekem meg a macisak tetszenek, jobban illenének hozzám és nagyobb mellettük a biztonságérzetem. Ördögi kör ez. De azért vannak vékonyabb srácok is, akiket aranyosnak, helyesnek tartok. Ha tetszel valakinek, akkor nem a testalkatod lesz a meghatározó szerintem, hanem inkább a szemed, a kisugárzásod, a viselkedésed, stb.
2013. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem pl. a magasabb, vékony fiúk jönnek be, ahogy a legtöbb teltebb/átlagos barátnőmnek is.
2013. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én sem vagyok egy fogpiszkáló,kb. 163-5 cm vagyok,barátom mégis kb. 20 centivel nagyobb nálam,és sportosabb alkat.:D

szerintem ez nem kinézettől függ.a lány lehet még örülne is neked.:) próbálkozz,sok sikert.;D

2013. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Én: 180cm 70kg

feleségem160cm 150kg (mikor megismetdm majdnem200kg volt.) bejövünk egymásnak

2013. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
A legtöbb nőnek a magas vékony kicsit izmos pasik jönnek be kinézetileg, egyébként a többi ízlés kérdése.
2013. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!