Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik csajt választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik csajt választanátok a három közül?

Figyelt kérdés

a, Nagy mellű,barna bőrű,mindenre kapható.Keveset kell törődni vele,de keveset is lehet tőle várni.


b, Szintén dekoratív,de természetesebb,vicces,megértő,aranyos,érdekli,mi van veled,de nem mászik rád.


c, Egy olyan,akinek te vagy a mindene,lesi minden kívánságodat,nem túl okos,nem érdekli,ha bunkón viselkedsz vele,veled tervezi leélni az egész életét.


Nos?



2013. márc. 15. 16:43
1 2
 11/16 LeftBehind ***** válasza:

Hülye kérdés....

B

2013. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

OFF


10

Ha tényleg a kérdező a B akkor rossz tulajdonságnak vehetjük a C végét. Tudja hogy a pasinak rajta kívül van még két "befutója" és nem kivágja az ablakon, hanem vár.

Ha ez a helyzet a B sem kellene az életbe.


De én azért feltételezem, hogy nem erről van szó

2013. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Úristen,hogy lennék már én a B? :D Tuti nem versengenék,ha tudnám,hogy lenne még 2 befutó.Én egyik sem vagyok,sőt,a férfi fél sem.Én csak a ˝kérdező˝ vagyok,akinek a kiléte legyen titok.
2013. márc. 15. 17:02
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha laza kapcsolatra vágyik az ember az A

Ha komolyra B

Ha egy tahó akkor a C (és valahogy nem is sajnálom ezeket a lányokat, de én nem nyúlnék hozzájuk egy újjal sem. Arra ott az A, vagy elmegyek egy buliba. Fogyatékos meg nem vagyok, hogy kiszolgáltassam magam. Ez csak oda-vissza módon történhet az B-vel)


De kérdem én, hol vannak a B lányok???? :)

2013. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha fiú lennék a B-t választanám, mert én is ilyen vagyok, az első tipushoz: van olyan lány, akivel keveset kell törődni?... Persze alkalmira az is jó, attól függ mit akarsz
2013. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A-t, a célnak pont megfelel
2013. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!