Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tarthat ez? (csak szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat ez? (csak szex van köztünk)

Figyelt kérdés

Igazából sz.rik rám, csak akkor érdeklem ha szexről van szó, akkor is csak ritkábban.

Az a baj hogy belementem ebbe mert vannak a srác iránt érzéseim, de kezdek belepusztulni...


2013. márc. 15. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fejezd be a saját méltóságod érdekében,de te tudod...én nem csinálnám ezt
2013. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:

Csak szexről van szó!


Erről is volt szó, de te már többet érzel ő meg semmi többet nem érez és nem is akar. MOST kell abbahagynod.

2013. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vagy még mindig vele. Hajítsd el őt messzire, mint egy darab sz*rt.
2013. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb legyél okosabb. Eleve ha csak szexre kellesz neki, minek állsz egyáltalán szóba vele? Így, hogy te eleve valószínűleg olyan céllal mentél bele a kapcsolatba, hogy majd hátha beléd szeret.
2013. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Belementem mert régebben is tetszett már, boldog voltam ha legalább csak szexnél de velem van.

Viszont nem kéne hogy így játszdozzon Velem, nagyon fáj.

2013. márc. 15. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele minél hamarabb! Minél tovább húzod-halasztod, annál fájdalmasabb lesz, annál nagyobb lelki sérülést fog okozni. Ami reménytelen (már pedig ez az) azt hagyni kell a fenébe!
2013. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!