Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti örülnétek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szerelmes belém és összejönnék vele ,csak ő nem tudja ,hogy szerelmes vagyok belé és szerintem hiába mondanám meg neki nem hiszem ,hogy hinne nekem/komolyan venne,de mind1.Ezért arra gondoltam ,hogy elhívom sétálni , beszélgetni és ,amikor elköszönünk az ölelés végén adok neki egy szájra puszit (nem szeretném lesmárolni max. úgy hogyha egyszerre csókoljuk meg egymást ,de nem akarok többet várni).Azért kicsit félek a reakciójától ,pedig tudom ,hogy már régóta szeretne velem járni ,de akkor...Szerintetek ez jó ötlet?

2013. márc. 15. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék,hogy ne legyek bunkó paraszt ! :D
2013. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én a suliba egyszer le smároltam egy jó csajt és pofán b@szott
2013. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem igen.. persze sokan azt mondják gáz ha a lány lép először.... de a jó dolgok érdekében meg kell tenni a tőlünk telhetőt..:)) szóval szerintem igen.. így is csak jó sülhet ki belőle...))
2013. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Túl nyomulós lenne. Elhívni elhívhatod sétálni, nincs benne semmi. Ebből azért már levághat valamit.


Ha meg alapból nem akar tőled semmit, azért, mert letámadod se fog. Nyilván jó fiatalok lehettek, de attól még nem kell kapkodni össze-vissza.

2013. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-esnek. szerelmes belém ,úgyhogy nem hiszem ,hogy lenne azzal gond ,hogy nem jövök be neki:)
2013. márc. 15. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne te hivd el az legyen az o dolga. Neki kellene kezdemenyezni meg a puszinal is.
2013. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából ő kezdeményez folyamatosan ,suliban is mindig odajön ,átkarol,piszkál megilyenek.Ezeknél többet nem fog ,mert fél a visszautasítástól, nem tudja ,hogy én hogy érzek iránta.
2013. márc. 15. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Vezesd ra! Valahogy batoritsd. Probalj meg vele beszelni, faggasd minden felevel ami a kapcsolattal osszefugg. Csinalj valamit magadon, es kerdezd meg, h. neki tetszik e?
2013. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!