Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti örülnétek, ha kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek, ha kezdeményezne nálatok egy lány? Ha mondjuk felhozná a témát, hogy találkozzatok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, úgy érzem tetszem neki, minden jel erre utal. Egyszer már találkoztunk, de talán nem voltam eléggé nyitott, beszédes. Mentségemre legyen, hogy életem első randija volt és nagyon izgultam, azt sem tudtam, mit csináljak vagy mit ne. :D Persze, azért meséltem magamról, ahogyan ő is meg minden, de ahhoz képest, hogy egyébként milyen jól tudok beszélgetni, ez semmi nem volt..


A találka óta is beszélgetünk rendszeresen az interneten. Sajnos nagyon elfoglalt (és ez nem kifogás részéről), így nem sok szabadideje van.

Arra gondoltam, szóba hozom, hogy találkozhatnánk, ha van kedve. :)


Fiúk, örülnétek, ha a lány, aki szimpatikus nektek kezdeményezne egy második találkát? Miért igen vagy miért nem?

18/L



2013. márc. 9. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Én örülnék neki :)

20/f

2013. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
kezdeményezzetek,kérleeek!25/F
2013. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Mindegyik azt mondja, hogy orulne neki, de ha tenyleg megteszed, akkor megijednek.

Meg azt mondjak, hogy 'te kezdemenyeztel? meg is erdemled, ha neked kell csinalni 'mindent' '

Ha szoba hozod azt a talit, akkor ne legyen egyertelmu, ugy ertem, hogy csinald ugy, hogy a vegen o kerjen meg ra.

2013. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem jól esne :)
2013. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Persze én sem úgy gondoltam, hogy akkor letámadom a srácot, hogy "na figyuuu, mikor lesz a következő randink??:D". Csak diszkréten, de mégis úgy, hogy számára is érthető legyen, mert az biztos, hogy a kis célzásokból és utalásokból nem sokat ért ő sem.. :)

2013. márc. 9. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben a csaj bejövős nekem, akkor örülnék. Ellenkező esetben elég kényelmetlenül érezném magam.


30F

2013. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hali én mindenképen örülnék pláne ha helyes is nem kell hogy foto model alkatlegyen mert az taszit...
2013. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem is vagyok fotómodell alkat.. :) Inkább az egészséges, normál kategóriába tartozom, de szerintem ez így jó. És nagyon úgy tűnik, hogy tetszem neki, legalábbis mindenképpen szimpatikus vagyok neki, mert mindig érdeklődő, figyelmes, kedves, és többször keres ő engem, mint én őt.

Köszönöm, akkor felhozom majd a témát. :D

2013. márc. 10. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!