Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az "ellenszere" annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az "ellenszere" annak, ha a lányok állandóan lelki szemetesládának akarnak használni?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök ezzel az egyáltalán nem kis problémával, soha nem tudtam még egy lánnyal sem szerelmi kapcsolatot kialakítani, mert valami ismeretlen oknál fogva mindig ugyanaz a nóta mindegyikkel, tudjátok, hogy "kedves fiú vagyok, aki meghallgatja őt", pedig eszem ágában sincs ilyen benyomást kelteni rájuk, de mindig ez van mégis! Mit csinálok rosszul, hogyan védhetném ki ezt a jövőben?

2013. márc. 15. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

-csunya vagy

-büdös vagy

-sárga a fogad

-nincs kidolgozott tested

LEHET EZEK MIATT

2013. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne hallgasd meg! ne kedvességgel akarj bevágódni mert akkor mindig a barátzónába kerülsz! ha rövid idő alatt nem tudsz vonzalmat kiváltani egy nőből akkor próbálkozz másiknál, mert addig fog "tartani" amíg nem talál egy olyat amelyikhez vonzódik is.
2013. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó kissé leredukálta a dolgot!

Nagyon sok kollégám van, köztük én is, akinek nincs párja, amúgy kb. itt a válasz:

[link]


Ezt tudják a nők is, teljesen tisztában vannak ezzel, mégis tagadják. Az is tök mindegy, hogy sportos, viszonylag jóképű, értelmes mérnökökről van szó...

2013. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tanács a második alapján!

Nem érdekel a nő, írj rá, de ha ő nem ír, akkor hagyd a francaba! Példámmal élve, minek szenvedjek vele, mikor jó munka, kecsegtető karrier lehetősége van előttem, sportolok rendszeresen és tanulni is fogok a közeljövőben. Csúnya sem vagyok...., küzdjön csak értem, hogy szánjak rá egy picit a drága időmből, ha tényleg megérdemli!

2013. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kék_ ***** válasza:
Ha férfiként viselkedsz, te kis punci.
2013. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
állj a talpadra
2013. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Antonius Caepio ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy egy érzelmileg fejlett nőnél egyáltalán nem rossz pont az, hogy meghallgatod, vagy az, hogy kedves vagy vele. Persze elismerem azt a jelenséget is, amit a cikk említ, de hát ilyen fordítva is előfordul; tessék megnézni hány pasi küzd az "elérhetetlen, szép lányért". Egyszerűen csak amellett, hogy kedves és megértő vagy, vállald fel a szexualitásod és a véleményed. Attól még, hogy nem akarod egyből ágyba vinni, még 24/7 férfi vagy, és ezt éreztetned kell vele. Nem tudom, hogy pontosan hogy viselkedsz, de lehet, hogy az a gond, hogy nem érzik, hogy nőként tekintenél rájuk.
2013. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"tessék megnézni hány pasi küzd az "elérhetetlen, szép lányért"."

Azért ez nem ugyanaz. Egy szép lánynak elég az, hogy szép. Akkor már a hülyegyerekek másznak rá, ha nem is okos. Ha okos és szép akkor már semmi gondjuk nincs, de a férfiaknak bunkóbbaknak és felszínesebbeknek kell lenni? A cikkben az is benne van, hogy a rutinnal elcsábítják őket, tehát még csak nem is a személyiségen múlik az egész. Na ez a szar. Magasság, erősség, baromság. 3 adu, amiben az amúgy magukat érett nőnek nevező huszonévesek érdekeltek.

2013. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!