Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bizonytalanságr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bizonytalanságról tanúskodik ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Egyszer együtt kávézgattunk egy csajjal, akin tökre látszott, hogy szokatlan neki a fiútársaság, és korábban msn-en elég sok mindent el is mondott a múltjáról, a problémáiról. Beszéd közben sokat mosolygott, gyakran le is sütötte a szemét, ugyanakkor meg úgy ült a székben, mint egy darab fa, és szinte meg se mozdult egész idő alatt, mintha a vackába húzódó riadt állatka lenne. Nekem ebből az jött le, hogy fél, szorong, ugyanakkor meg ki is akar törni a problémáiból, nem tud igazán feloldódni, szeretne nőiesen viselkedni, talán még a tetszését is ki akarná fejezni, mégse megy neki. Szerintetek is egymással ellentétes dolgok kombinálódnak egy ilyen lány testbeszédében (mármint hogy pl. a mosolygása, a szemlesütése stb. akár a tetszés jele is lehet, míg az ülésmódja meg a túlzott visszafogottságot, bezárkózottságot, a tetszés/érdeklődés visszaszorítását mutatja)? Vagy csak az én szememben ennyire ellentétes egymással a két dolog? Esetleg csak beleképzeltem az egészbe azt, hogy tetszhetek neki? Köszi a válaszokat.

2013. márc. 15. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez így van, ahogy mondod. De én a helyedben segítenék neki kibontakozni, ahogy egy férfihoz illik. 23/F
2013. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elképzelhető h bejössz neki, mert amennyiben azért ült úgy ahogy, mert egy félénk lány akinek nehéz feloldódni akkor "nagy" dolog tőle h elment veled kettesben és még a mosolygásra meg a bizonyos szintű szemkontaktusra is képes volt!:)
2013. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Elég messze lakunk egymástól, és egyébként sem biztos, hogy újra hajlandó lenne találkozni velem. Így is eléggé hanyagol, nem számítok neki. Próbáltam lelket önteni belé, megmutatni, hogy értékelem a jó tulajdonságait, próbáltam valamiféle jövőképet alkotni neki, biztatni, hogy menjen mesterképzésre, mert van esze hozzá stb., aztán alig volt valamilyen reakciója. Ennél azért kicsit többre számítottam, azóta meg gyakorlatilag levegőnek néz, még virtuálisan is kerüli a társaságomat.
2013. márc. 15. 22:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez esetben ne foglalkozz vele többet! Sokszor találkoztam már ilyen lányokkal és sosem értettem őket h miért bánnak így egy sráccal aki törődni akar velük...
2013. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy elkényeztették, nem tudom. Mondjuk én többet éreztem iránta, mint barátság, de pont a "kétértelmű" viselkedése miatt nem mertem lépni. Visszahúzódott, én ezt úgy értelmeztem, hogy ne kezdeményezzek, nem nyitott semmire, és féltem, hogy ha mondjuk bókolok neki, vagy ilyesmi, akkor örökre elveszíthetem. Gondolom, engem hibáztat, pedig ha belőle ez a félelem sugárzik, akkor nyilván én se fogom tudni, hogy mihez is kezdjek. Nem tudom, hogy én hibáztam-e, egyszerűen csak hanyagol, vártam, hogy pl. névnapomra köszönt, de nagyon elszomorodtam, hogy nem tette meg, mert ez szerintem azt mutatja, hogy le se sz*r. :(
2013. márc. 15. 22:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom h elrontottál e vmit, de ne emészd magad. Ha úgy érzed mindent megtettél akkor tovább kell lépned akkor is ha nehéz! Ha kellesz neki akkor keresni fog vmilyen módon hidd el!:)
2013. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudom, megtettem-e mindent. Egyébként nem hinném, hogy keresni fog. Ha értékelne, akkor keresett volna. Nagyon rosszul esett, főleg azok után, hogy éveken át kölcsönösen "meghallgattuk" egymást msn-en, és azt hittem, hogy a személyes találkozás után közelebb kerülünk egymáshoz.
2013. márc. 15. 22:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Végső megoldásként tehetsz még annyit, h megkérdezed tőle h akar e tőled vmit, mert neked nagyon tetsik de nem tudsz kiigazodni a viselkedésén. A nyíltság sokszor a legegyszerűbb út arra h tisztán lásd a dolgokat, és két leehetőség van: ha tetszel neki akkor azért örülsz, ha meg nem akkor azért mert végre letudod zárni magadban a dolgokat és tovább tudsz lépni!
2013. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na és mi a biztosíték arra, hogy őszinte lesz, vagy be meri vallani, ha egyáltalán többet akar? Egyébként meg ha az utóbbi időben is negatív élményeket kapok tőle, akkor nem az a logikus, hogy olyan nagyra tart. Miért kerülne akkor, miért ne adna legalább pl. neten "jelet" arra, hogy közeledhetek?
2013. márc. 15. 22:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor is csináld meg szerintem mert legalább le tudod zárni! Innentől kezdve mindegy h ő mit gondol a lényeg h neked jobb legyen...ez így elég önzőnek hangzik de a csajszi is az volt szóval...
2013. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!