Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverlány/lény lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverlány/lény lennék?

Figyelt kérdés

Előszöris le kell szögeznem hogy fiús vagyok. Dehát van egy pár öcsém, meg bátyám is, szóval ez szerintem nem probléma.

A fiúkkal nem állok annyira jól, mint a ma jött havazás, de szinte az összes fiú ismerősömet havernak, és elég sokukat barátomnak mondhatok. Sajnos itt elég sokszor(ha nem mindig) leragadunk, mert se ő(k) se én nem szeretném a barátságunkat bármi többel elrontani. Ugyan meccsekre együtt járunk, meg a döbbenetes (Slash) koncertekre is, de ennyi. A legjobb barátaim persze lányok, és ők hívták fel e figyelmem erre.

Szóóóóval, a kérdésem nem az hogy ezen változtassak-e vagy ne. Mert fölösleges, úgyse fogok, ráadásul a kedvenc pólóm GnR-es. (ami tudom nem fiús, de ez egy ilyen jelkép nálunk)

Így leírva a helyzetem egyáltalán nem kilátástalan, sajnálatraméltó pedig olyan szinten NEM vagyok hogy az kifejthetetlen, így csak a vélemyénetekre vagyok kíváncsi. (ja meg szeretem látni ha jött egy válaszom, najóóó nem, vagyis igen de ez mellékes)

bocsi hogy ilyen rohadthosszú lett, de legalább rájöttem hogy sokat beszélek :D


2013. márc. 15. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
bocsi, majd elolvasom később is és írok rá értelmesebbet. de az a havazás beszólás tetszett :D
2013. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hjajj... :D
2013. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmondtad hogy mi nem lenne a kérdêsed, de hogy mi lenne a kérdésed valójában, azt nem tudadtad velünk, mi a kérdésed?
2013. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? :D

Amúgy jófejnek tűnsz, nekem is inkább fiúhaverjaim vannak, de a legjobb barátom az lány... szóval kb én is ugyanígy állok, annyi különbséggel, hogy nekem már van barátom 2 éve.:)

2013. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bar a kerdest nem teljesen ertem, de a valasz szerintem igen.

Ha az a Gunsos polo nem XXL-es, akkor valszeg azert a fiu haverjaid tudnanak veled mit kezdeni a baratsag hatarain tul is, de mivel kapcsolatba kolcsonosen nem akartok belemenni, tkp. semmi problemad nincs. Igazam van?

2013. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát, hazudnék ha aztmondanám hogy nincs :D

a kérdés tényleg hibás, főként azért mert nincs kérdés. szóval: én csak véleményt szeretnék, mert érdekel hogy mással is van-e ez így, meg ilyenek.

2013. márc. 15. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Többek között saját magamon végzett megfigyeléseim alapján férfiaknál nem létezik olyan, hogy "barátzóna".


22/F

2013. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha ez inkonkrét ismerekdeési ajánlat, akkor nincs kérdés.


ha emg azon aggódsz, lesz e apasid: biztosan, ha enm vagy testi fogyatékos és kiállhatatlanul bunkó.

2013. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!