Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osszes himnemu leny egyforma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osszes himnemu leny egyforma?

Figyelt kérdés
Kijottem au pairnek Angliaba. Csaladi harmonia minden, apa anya gyerek.Itt vagyok mar egy ideje, eddigig volt egy ket megjegyzese, hogy milyen szep a ruhad stb, de ezeket meg elengedtem a fulem mellett.de ma, mikor szaunaztam, ramnyitott, persze mintha veletlenul tette volna, aztan meg mikor kijottem, mondta hogy menjunk vissza egyutt meg hogy csodalatos vagyok stb stb. mondom feleseged van gyereked, nem erdekel? persze h nem erdekli.aztan kimentem a konyhaba, o meg ment egyedul. szval az osszes pasi egforma? 25 eve imad egy not, a feleseget, van egy gyrekuk is, akit szinten imad,ezek szerint mindenki, akinek ... van, nem szamitanak a tenyek?csak megy a .. utan? igy erdemes am ferjhez menni..:D
2010. júl. 20. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, nem mind egyforma.. de vigyazz ezzel a pasival, veszélyesre is fordulhat a dolog.. :S
2010. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak addig gondolod így, amíg nem születik egy fiad. Akkor mindegy, hogy ő mit tesz, nem fogod benne látni a férfias hülyeségeket.
2010. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miképp minden nő is egyforma, ugye?
2010. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az lehet, hogy a fiaman nem fogom meglatni az ilyen dolgokat, mert a fiam es nem erdekel:) de atttol meg a kerdes ugyanaz, hogy minden pasi egyforma?es ha van ra lehetosege, felrekur?
2010. júl. 20. 15:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Ki nyitott rád? Anyuka?
2010. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem mind egyforma!! vhol vannak rendesek is.. én nem igazán talalkoztam ilyennel.. :D
2010. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem nem minden férfi egyforma!az egyik rosszabb mint a másik!:)
2010. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont!! jót nevettem!! :D
2010. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

15:30 :-(


Kérdező: természetesen nem. A félrek*rásnak több oka is lehet. De azt elismerem, hogy farkunk parancsának nehéz ellenállnunk:)

2010. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én az a hűséges tipusú pasi vagyok :DDDDDDDdd soha nemcsalnám meg barátnom (ha lenne, de már volt:) )


16/F

2010. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!