Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is bunkóságnak gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is bunkóságnak gondoljátok az ilyen viselkedést?

Figyelt kérdés
Egyszer megbeszéltem egy csajjal, hogy ha arra járok, amerre ő lakik, akkor végre személyesen is találkozunk (baráti alapon). Előtte pár nappal hívtam, hogy na, akkor majd ott leszek, de nem vette fel a telefont, vissza se hívott. Aztán az aktuális napon elintéztem a dolgomat, és megint hívtam a csajt. Most felvette, aztán közölte, hogy akkor nem tudta felvenni, mert dolgozott, utána meg elfelejtett visszahívni. Kérdeztem, hogy most jó lenne-e neki, de azt mondta, hogy nem, de ha legközelebb arra járok, akkor hívjam fel (!), és találkozhatunk. Naná, sokszor szoktam 250 km-re elutazni, de még akkor se hívnám többet, ha arra lenne dolgom. Ezt most komolyan gondolta, hogy hülyének nézhet? Szerintetek ez bunkóság, vagy csak én érzem annak? Részemről jobban értékelem a nyíltságot, inkább mondta volna meg, hogy soha nem akar velem találkozni, nem éreztem volna ekkora csalódottságot. Én az ilyesmit roppant cinikusnak tartom, de úgy látom, vannak, akiknek ez az arcára fér.

2013. márc. 15. 22:59
1 2
 1/13 fospuska ***** válasza:
szopat.
2013. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne idegesítsd magad rajta.. hülye pic.sa
2013. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem levágós, hogy nem igényli a barátai közeledésed.

Mellesleg aki ennyire erőlteti a dolgot (te) az nem csak szimplán barátkozni akar.

2013. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy igazat mondott ?
2013. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod, hiszen te "ismered". Velem is előfordul, hogy közbejön valami, mikor egy rég nem látott ismerőssel van megbeszélve találka.
2013. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem azért "erőltettem", csupán kíváncsi voltam rá élőben is, szerettem volna egy kis időt jó dolgokkal eltölteni (beszélgetés, kávézás, mittudomén). Gondoltam, egyhamar nem jutok megint el a városba, így ha ott járok, akkor megvan a kedvező alkalom arra, hogy összefussunk.
2013. márc. 15. 23:05
 7/13 anonim ***** válasza:

ház szerintem más miatt nem akart találkozni,

nincs valakije?

inkább ne foglalkozzál vele N

2013. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bob, ha te igazán szeretnél találkozni valakivel, akkor elfelejted visszahívni az illetőt? Ráadásul két nap voltam ott, ezt neki is mondtam, mégis így reagált. Ezek után nehezen hiszem el, hogy nem tud mondjuk egy órát rám fordítani két nap alatt, aztán meg pofátlanul benyögi, hogy ha legközelebb ott járok, hívjam fel.
2013. márc. 15. 23:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát sajnos neki nem volt olyan fontos a dolog. Lépj tovább. nem volt szép tőle , de ennél durvábbat sose tegyenek meg veled azt kívánom.
2013. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor próbáldmeg pont 1 hónap mulva és meglásuk!!
2013. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!