Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire tetszenek nektek a rock-os lányok? Egy rock-os lányt vagy inkább egy plázacicát választanátok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mondjuk rock,metál kedvelő vagyok meg gitározom is és úgy mondom hogy nekem tök mind1 :D mind a 2-be bele lehet szeretni. 15/F
2013. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
inkább a rock! :)
2013. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Rockos lányt akkor: ha nem füves alkesz vagy dohányos tehát tudja hol a határ... a rocker csajok szexik.

Pláza cicát akkor: Ha nem pláza cica

2013. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
semelyik. nekem jobban tetszik egy hétköznapi stílus,mint egy ilyen szélsőség
2013. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19f előző vagyok
2013. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Rocker lányok közül is azt aki még normálisan viseli ezt a stílust. Ez alatt azt értem ha nem úgy öltözködik hogy szakadt a ruhája hanem azért igényesebb fekete nadrágot vagy szoknyát hord, mondjuk egy tornacipővel meg valami normális pólóval vagy felsővel, és egy normális nem agyon színezett hajviselettel akkor én nekem ezek nagyon bejönnek főleg ha a sminkjük sem két kiló vakolatból áll hanem egyszerű normális. Akkor eljárnék vele, főleg ha jófej és normális, tehát nem az a lenéző bunkó, mert sajnos ismerek ilyen lányokat...

A plázacicák annyira nem jönnek be pontosan a stílusuk miatt mert sok olyannal ismerkedtem már akik órákat töltenek azzal hogy összeszedjék magukat smink ruha meg fogalmam sincs mi, a rocker lányok azért ennyire nem viszik ezt túlzásba.

Meg a plázacicák eléggé úgy viselkednek ahogyan a filmekben látja az ember és ettől nekem a hajam égnek áll.

Én a rockos lányra szavazok, de a legjobban egy átlagos lánnyal járnék a legszívesebben.

2013. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én inkább a "plázacicára" szavaszom, mert tapasztalatból tudom, nem mindegyik az a tipikus lenéző sznob, hanem van, aki normális és szép is hozzá. Nekem azok a lányok jobban bejönnek, akik tartják a divatot és nőiesebben, elegánsabban öltözködnek, mellettük igazi férfinak érzem magam, ők vonzanak. A rockosokkal sincs semmi bajom, de nem járnék velük. Egy nő legyen nő!


23/F

2013. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Rock. Hány éves vagy? :)
2013. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek :)
2013. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Scotty97 ***** válasza:
Most pont két végletet adtál meg, én maradni szoktam közèpen. Bár egy nagyon kicsit mindkettő felé elhajlok, ha olyan lányt látok.
2013. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!