Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a legkönnyebben legyőzni a tömegtől és az ellenkező nemtől való félelmemet?

Figyelt kérdés

mindig tömegbe vagy olyan helyen ahol lányok vannak félelem szokót rám jönni ideges leszek kiver a víz elsápadok és mimnél hamarabb próbálok elmenni arról a bizonyos helyről ahol épp akkor vagyok mert félek attól hogy kifiguráznak vagy meg aláznak mindenki előtt ez az egész dolog már 5-6 éve


pszichiáternél már voltam de nem bírtam neki se megnyílni mert ott is szorongás jött rám és akkor írt fel xanax-ot de az nem használt utána meg nem mentem vissza már

ennek már 2 éve


18/f


a helyesírási hibákért és az írás jelek hiányáért elnézést


2013. márc. 16. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
menj vissza az agyturkászhoz
2013. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az írásjelek hiányát még csak elnézem, de a helyesírási hiba azért elég gáz. Ez is befolyásolhat abban, hogy félsz a társaságban. Én is félnék, hogy kinevetnek ennyi hiba láttán. Ha jól tudsz helyesen írni, akkor magabiztosan írhatsz. Nem kell félni, hogy kinevetnek. Na most minden másnál is használhatod ezt a dolgot. Ha sokat olvasol, jól tudsz beszélni. Már is megoldottál még egy dolgot.

Ha valami mást nem tudsz jól, akkor gyakorlod, és menni fog, ettől kezdve ettől sem kell félned.

Minden mást ugyan így oldhatsz meg. Ha a pszichiáternél több időt töltesz, nála is megnyílhatsz, és valószínű, hogy segíteni tud a többi problémád megoldásában is.

2013. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, de szerintem enyhébb eset vagyok, mint te.

Nekem a pszichológus azt mondta, hogy enyhe szorongásom van, hála a vadbarom apámnak, a kisbaba korom óta bántalmazatott testileg és lelkileg egyaránt. A mai napig gyűlölöm apámat. Az emberekben én is csak az ártó szándékot látom, gondolom ez is apámnak meg a középsulis csajoknak, fiúknak köszönhető, akik gyakran gúnyoltak az orrom miatt vagy kötöttek belém, mert látták, hogy csendes, félénk srác vagyok.

2013. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!