Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinálhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálhatok rosszul ha többnyire csak elutasítást kapok a lányoktól? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A hibáim: szókimondó, néha pörgős, irányítani szeretek bizonyos dolgokban (nem minden téren), dinamikus vagyok, kicsit éles nyelvű olykor, hirtelen természet...

Tudom, hogy javítanom kell magamon de voltak már barátnőim viszont néhány éve nem jön össze semmi, és aggódom mert már húszas éveim közepe felé járok. MI lesz ha nem tudok elköteleződni, mert egyetlen lány sem fogadja el a hibáimat?


2013. márc. 16. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Sugározzon Rólad, hogy az irányításod alatt vannak a cselekedeteid, a dolgaid.

A rossz: a bocsánat-hogy-élek-stílus.

A jó: magabiztosan, lazán, f**án!

Hajrá!

2013. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2013. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Próbálj változtatni a hirtelen természeteden és amiben ugy gondolod h kellene még....de egyszer biztos fogsz olyannal találkozni aki elfogadja a hibáidat
2013. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, ezt akár én is írhattam volna magamról, csak éppen lány vagyok. De általában 2 perc alatt leamortizálom az ilyen embereket! :))
2013. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!