Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel szeretkeztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szeretkeztünk már párszor, viszont csak 3x sikerült neki is elmennie. Kicsit kínos, de mit csinálhatok rosszul? Bár azt mondja neki nem fontos, de akkor is félek hogy emiatt tönkre is mehet a kapcsolatunk valami tippeket tudnátok adni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia Józsi

Megmondtam neked hogy engem nem zavar csak élvezd te :D


a viccet félretéve.. sok lánynak tetszik az hogyha 1 fiú megy el, egyébként hány évesek vagytok?

2012. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindketten 19
2012. júl. 27. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat volt olyan kapcsolatom, ahol több hónap után sikerült elmennem nekem is, össze kell hangolódni és kommunikálni.
2012. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A G pont elérése nehéz munka... szóval nyugodj meg, semmit sem csinálsz rosszul, csak ő nem tud lazulni vagy egyszerűen azt érzi h bökik.. minden lány képes erre :D nem akarják élvezni akkor elzárják a méh felé vezető utat és olyan mintha csak böknének semmi élvezet :D
2012. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem minden lány képes hüvelyi orgazmusra, van, aki nehezen éri el. Én is ilyen vagyok, ez van. :)
2012. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sashaliness válasza:
Én 8 hónapja vagyok a barátommal, és még egyszer sem volt orgazmusom. Nem feltétlenül a pasi hibája, a lányoknak ezt tanulni kell. (:
2012. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... majd orálisan akkor jobban odateszem magam ;)
2012. júl. 27. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült sokáig a hüvelyi orgazmus, de én nem törődtem bele ... a lényeg, hogy én először magamnak értem el, aztán gyakoroltam , gyakoroltam, és sikerült, sikerült :D mindenképp hason fekve, G- pontot ingerelve , közben csiklót izgatva ... aztán a párom csinálta nekem , majd szex közben is sikerült és azóta is ! :) Már nem csak hasonfekve sikerül ! ÉS ami fontos, hogy én elkezdtem mindezt megelőzően a Kegel gyakorlatokat , sztem az is segített, sőt, azt mai napig csinálom !
2012. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!