Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Mi lehet a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok tavaly (11 évesen) jött meg.Azóta jó volt ugye először késett meg ilyenek. Most nem akar megjönni, pedig hat napja kellett volna.(eddig jól jött meg)de szoktam kielégíteni magam meg felváztam de ültem bele ilyen forró teába (az eddig segített) félek hogy az önkielégítés miatt van. Szerintetek?? segítsetek!
2013. márc. 16. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugi,én 3 éve menstruálok és még nekem sem állt be.Lehet hogy a felfázás miatt nem jön meg.Ha 2-3 héten belül sem jön meg,szerintem fordulj nődokihoz:) Az önkielégítésnek meg semmi köze a mensidnek!


15/L

2013. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem amiatt van.
2013. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
huh nagyon köszönöm!! most kicsit megnyugodtam
2013. márc. 16. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Maszti miatt biztos nincs ilyen! xD :DDD

A felfázás lehet... :)

2013. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!