Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba (? ), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hát, elég bonyolult a sztorim, de megpróbálom röviden megfogalmazni.

Középsuliban kialakult egy baráti köröm. Én vagyok az egyedüli lány köztük. 3 fiúról van szó. Osztálytársak vagyunk, de már végzősök. Az egyikük nagyon közel állt hozzám, a legjobb barátommá vált, mindent megtudtam vele beszélni, meghallgatott, én is őt.

Sajnos az a nagy helyzet, hogy mind a 3-an szerelmesek belém. Kicsit nehéz kezelni ezt a helyzetet. Évekkel ezelőtt meg sem fordult a fejemben hogy bármelyikőjükkel is több legyek mint barát, hisz ők a barátaim. És most a legelejétől fogva a legközelebb álló barátom felé kezdtem érezni dolgokat. Körülbelül 1-2 hónapja. Ezeket felé még sosem éreztem.

És most teljesen kétségbe vagyok esve. Ugyanis van párom, ismeri a barátaimat, később ő is a baráti körünkhöz tartozott. Páromnak elmondtam hogy mit érzek a legjobb barátom iránt, de egyúttal a páromat is szeretem. Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, egy nagyon rendes kedves segítőkész srác.

Olyan nagy bűntudatom van, megszakad a szívem.. Mostanság egyre többet bunkóznak egymással előttem, az egyik leakarja ,,győzni" a másikat.

Azon gondolkozom, hogy szünetet tartok most.. Szakítok a párommal és egyedül leszek egy kicsit, mert nem akarom sem magam, sem őt becsapni.. De olyan rossz, hisz őt is szeretem..

És a legjobb barátom pedig már évek óta szerelmes belém.. és most én is többet érzek felé mint barátság. Vagy ez csak fellángolás? :( Elmúlik?

Pár hete csináltunk házi bulit az egyik barátunknál. És a legjobb barátom elég sokat ivott, és egyszercsak elkezdett sírni.. Miattam sírt, hogy szeret, és tudja hogy én is érzek iránta valamit, de félünk..

Ti mit tennétek a helyemben?

18/L


2013. márc. 16. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
ne szakits vele,hanem csak legyél egyedül
2013. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!