Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér pasik milyenek az ágyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér pasik milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból. :D A múltkor erről beszélgettünk, és elképzeltem, ahogy 2 mozdulat után elfáradnak, és ha orálisan akarod őket kielégíteni, akkor felkell tolni a hasukat 5 percenként. :DDD Van egy ismerősöm, aki állandóan zabál, az jobban felizgulna egy hamburgerre mint egy lányra?

Annyi minden eszembe jutott még. :DD


2013. márc. 16. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Nehéz esetek
2013. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken töröd a fejed, akkor rád is rád férne egy "etetés":)
2013. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Kövérek...
2013. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
hülye pi​csa
2013. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Csak nem te is az vagy? :)
2013. márc. 16. 22:32
 6/20 anonim ***** válasza:

A legtöbb dagadéknak 5-6 gyereke van... És amolyan "jóarc családfők" szoktak lenni - ismertem pár ilyen családot.


Kivéve az agresszor dagadéknak, de az kb. milliárdos és mindenkivel rhadék.

2013. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én konkrétan az ilyen kemény sörhasúakra gondolok, akiknek nem igazán háj van ott, hanem ilyen kemény. :D
2013. márc. 16. 22:38
 8/20 anonim ***** válasza:
olyanok mint egy bicegő kugligolyó
2013. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mind1 hogy milyen kövér.Te most egy 200 kilós emberre gondoltál mi közbe írtad,és nem számít szerintem kövérnek az a pasi aki nem megy le minden nap kondizni hogy kocka hasa legyen.És baromira nem 2 mozdulat után fáradnak el.Ja,és egy kövér pasi sokkal jobban szeretne egy barátnőt mert már sokan elutasították mert tele van a világ ilyen h*lye pics@kkal mint te.Mielőtt felmerülne nem vagyok kövér egy ismerősöm szokott sírni emiatt,komolyan mondom sír.
2013. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Úgy beszélsz erről, mintha egy olyan dolog lenne, amiről nem tehet. És én vagyok a hülye p...a. Persze tisztelet a kivételnek.
2013. márc. 16. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!