Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kell alkalmazkodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell alkalmazkodni a nőkhöz de ha hazudok h a kedvében járjak akk én vagyok a faxz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

ha már meg akar változtatni az régen rossz. magadat ad és ne azt ami nem te vagy.:D

17f

2013. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megkönnyítetted volna a helyzetet, hogyha leírtad volna mit is hazudtál
2013. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
apróságok h milyen fontos meg ilyesmik ..de mikor öszinte voltam akk kiábrándúlt belőlem azt nemakkrarom érdskesen működnek a nők :S
2013. márc. 17. 13:10
 4/7 fospuska ***** válasza:
igen,te vagy. van persze köztes megoldás is,de azért-ahogy nézem-ezt még tanulni kell...
2013. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az egész egy "játék" amit játszani kell. Te tudod, hogy hazudsz, ő is tudja de ezt szereti/akarja hallani. Miért te mindenkinek akinek úgy köszönsz, hogy jó reggelt/napot mindíg komolyan gondolod? Persze, hogy nem de ilyen az élet. Van egy írónak egy műve, ami arról szól, hogy egy ember a rendes világból elmegy a hazugságok nélküli világba (nincs jó reggelt, szóval mindenki az igazat mondja) és rájött arra, hogy ezek az apró kis megbocsájtható hazugságok teszik széppé az életet, mivel ezek nélkül, a nyers valóságban senki nem lehetne boldog.
2013. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akad még mit, de rájöttem igazat nem szabad mondani az elején mondtam azóta bánom
2013. márc. 17. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb ha mind ketten alkalmazkodnátok a másikhoz.

Am meg ha hazudsz tök mindegy milyen szándékkal 1 X le fogsz bukni és az nagyobb égés lesz mintha igazat mondtál volna.

És persze a csajt el is felejtheted.


24 F

2013. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!