Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a párom kedvében járjak?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek érte mégis sokat veszekszünk esküdözik, hogy nem csal meg. De néha kételkedem benne. Nem tudok minden percben vele lenni. És mivel most vizsgáztam eltávolodtunk egymástól. Már nem érzem, hogy annyira szeretne. De ő azt mondja, hogy az érzései semmit nem változtak és amint lehet feleségül vesz. Szerintetek csak beképzelem a megcsalásokat vagy tényleg lehet valami alapja?
2012. júl. 2. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Van bármiféle arra utaló jel, hogy megcsalna? Ha nincs, akkor felesleges mindig veszekedni vele és számon kérni, mert előbb-utóbb megteszi, hogy legyen is okod gyanakodni...
2012. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem egy személy mondta már,hogy látta őt másik lánnyal csókolózni.Viszont a bátya is mondta,hogy állandóan együtt vannak ők ketten.Nem tudom kinek hidjek....
2012. júl. 2. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hátha annyira nem bízol meg benne és nem tudod kinek higyjél...és lehetőséged van rá!Keress fel egy magánnyomozót vagy esetleg kövesd egyszer te!
2012. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bízok benne.Csak nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem és félek,hogy ő majd egyszer megfog unni.
2012. júl. 2. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!