Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok, illetve tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, illetve tapasztalt hölgyek! Szex közben ti hogyan vagy mivel akadályozzátok meg, hogy levegő menjen belétek?

Figyelt kérdés
Több barátnőm is mondta, hogy szex közben ők is néha tele mennek levegővel, aminek elég kellemetlen hangja van ha kijön, mit tegyek hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe folyton?
2013. márc. 17. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
O.o Én ilyesmivel nem foglalkozok.
2013. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sehogyan, természetes dolog
2013. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet megakadályozni, ha pukkan, hát pukkan, nem olyan gáz, a párom tudja, hogy nem a másik helyen jött ki :)))

Én azt vettem észre, hogy akkor fordul elő inkább, amikor nem annyira kívánom a szexet, amikor csak a párom kedvéért mentem bele. Nem értem az összefüggést, de mindegy. :)

2013. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem teszek ellene semmit, de kb ha egyszer ilyen előfordult velem, hogy hangot adott ki a levegő, de ez természetes, miért kellene zavarjon ?:)
2013. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ez a hang.

Egyébként annyi, legalábbis én úgy tapasztaltam, hogy akkor történik ilyen, amikor kihúzza teljesen, akár véletlenül is és utána hirtelen, gyorsan hatol be újra.

2013. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez általában akkor történik amikor nem vagy annyira nedves. Ilyenkor vegyetek ki, nyalazd meg egy kicsit a barátod peniszet és jobb is lesz :)
2013. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a problémám tulajdonképpen nem a hanggal van, hanem ha belemegy a levegő és esetleg a barátom úgy berakja erős, nyomó, kellemetlen érzést érzek és várnunk kell, hogy távozzon a levegő, de a válaszokat nagyon szépen köszönöm!
2013. márc. 18. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Oh, nem már, ez komoly? Én meg én ilyet nem tapasztaltam és nem hallottam, de figyelj, ez legyen a legkevesebb !:)A hangoktól meg tényleg ne félj :D
2013. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!