Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy híres emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy híres emberrel (nevet nem írok) még 2 éve, és még mindig forr a levegő köztünk a koncerteken, ez normális? Szerintetek mit akar tőlem? (Rengeteg képek is készültek, tehát nem hazudok! )

Figyelt kérdés
Először csak facebookon beszélgettünk, és egyszer egy buliban totál véletlenül összefutottunk, és megismert, hogy velem szokott beszélgetni facebookon, na onnantól kezdve egész este velem volt!Táncoltunk, ittunk, jól éreztük magunkat, és egyszer csak megcsókolt, és én hirtelen ellöktem magamtól, mivel fotósok is voltak..Mikor megkérdeztem tőle, hogy ez most mi volt?!Ő csak csitított!Nem érdekelte, hogy vannak fotósok, és milliónyi ember..ő csak csókolt, meg ölelgetett!Aztán egyszer csak megfogta a kezemet (mintha járnánk), és elvitt oda ahol épp megszállt hotelbe!Na és ott minden megtörtént aminek nem tudom, hogy megkellet-e volna történnie!Na mindegy, visszacsinálni már nem lehet!Na és azóta rengeteg koncerten találkoztunk már, meg telefonszámot is cseréltünk!Koncerteken mindig csókkal üdvözöl, meg ha meglát egyből mosolyog, és odahív magához, és megölel!Néha megcsörget telón, de én direkt nem hívom vissza, mert most nem tudom mivan!Szerintetek?!
2013. febr. 11. 15:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
49%
Mondj nevet különben hogy segitsünk?
2013. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Miattad mond le a Pápa?
2013. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nyilván egy zenészről van szó. (koncertek) Amúgy érdekelne, hogy hogyan köszönt téged a koncerteken csókkal? Én is járok koncertekre, de a banda és a rajonók elég jól el vannak szeparálva, de ha nem, akkor sem szoktak a bandatagok lejönni a színpadról és csókkal köszönteni senkit. :) Vagy bejársz a backstage-be?
2013. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

XDDDD Második...


Mi a kérdés? Hogy járj-e vele, vagy hogy csak szexre használ?

Kérdezd meg tőle.

2013. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nekem ez fantázianak tünik.Ha nem érdekel a pali nem irod ki a kerdest ide.Ha érdekel,akkor meg a telefont felvetted volna.Akkor sem irtad volna ide épp ésszel.
2013. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Tuti valami X faktoros. Vastag Csaba? :D
2013. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem írok nevet, de igen egy zenészről van szó!Konkrétan egy énekesről!És rengetegszer előfordult már, hogy nekem(konkrétan kimondta a nevemet), küldött zenét, és megköszönte azt az estét, persze, nem így mondta..hanem csak annyit, hogy köszönöm!Hát, hogy hogyan..mikor megérkeztek a helyszínre, felhívott, hogy ide, és ide menjek.Odamentem és akkor kapott le!
2013. febr. 11. 15:40
 8/30 A kérdező kommentje:
Fúúj, nem bírom az x-faktorosokat! főleg a Vastag fiúkat! :/
2013. febr. 11. 15:41
 9/30 anonim ***** válasza:
Amint hivott ,te ugrottäl?Na ezertbkellesz neki.Ha kedve van igrassz amugy meg csendbe vagy.
2013. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Milyen énekesek vannak még?

Gyurcsík Tibi, Kocsis Tibi, Gáspár Laci, Caramel. :D Lehet, hogy egy banda énekese. Carbonfools Fehér Balázs? Vagy régebbi eresztés? Pataky Attila?

2013. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!