Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit erzel mikor szerelmes vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erzel mikor szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jót érzem
2013. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy megbolondultam.
2013. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 carolinne ***** válasza:
Folyton Rá gondolsz, mindig Vele akarsz lenni. Csak Őt látod a szemed előtt,el tudnád képzelni 10 év múlva az életed Vele. Ha Vele vagy, teljesnek érzed magad.
2013. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hogy nincs agyam :)
2013. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

folyton agyalok rajta és ha meglátom remeg a térdem és elpirulok és arról ábrándozom, hogy vele vagyok, ilyenek.. :D

és néha sírok ha reménytelen.

2013. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azt az érzést szavakba önteni nem lehet. De ha muszáj, akkor valahogy így. Egyszer éreztem azt az érzést. Csodàlatos. Nem akarsz aludni, mert az álomtól szebb a valóság, hétfőn pörgős vagy, ha tudod, hogy talizol Vele aznap. Minden percben vele szeretnél lenni, nem jó ha haza kell mennie... De amikor szakít veled akkor minden összerörik benned. Újra értelmetlen lesz a világ. Valahogy így tudnàm megfogalmazni.
2013. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 valaki a tömegből ***** válasza:
Totál idiótának érzem magam, tudom hogy az amit érzek nem racionális és én ésszerűség nélkül nem akarok élni. Ilyenkor általában próbálok normálisan viselkedni és lebeszélni magam az egészről. Ami általában sikerül is.
2013. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Egyszerűen boldognak és teljesnek érzed magad.Biztonságban érzed magad és harmonia uralkodik a lelkedben.Csodálod a szerelmedet és a kettőtök közötti megértést.Megpillantod az illetőt és úgy érzed megáll az idő.Órákig tudjátok nézni egymást.Minden vele töltött időt felejthetetlennek tartasz,mert ő az aki számodra a legfontosabb.Megpróbálod boldoggá tenni és azt figyeled mi kettőtöknek a legjobb!
2013. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Zóna pocok a számból vetted ki a szót! :D
2013. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Zóna pocok voltál már szerelmes?
2013. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!