Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé. Elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik fiú osztálytársamba, de nem tudom, hogy elmondjam e neki vagy inkább ne.

Nem tudom hogy ő meleg e, csak annyit hogy nincs velük baja, de lehet ha elmondanám, megutálna, azt pedig végképp nem szeretném.Viszont van bennem egy szorító érzés ami csak akkor múlna el, ha elmondanám,lelkileg teljesen kész vagyok emiatt.. úgyhogy olyan tanácsát kérném, aki volt már hasonló helyzetben.Előre is nagyon köszönöm.

17/F



2013. márc. 13. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elso lepes lehetne az h valah megtudod h o is meleg e! Mert nem lenne szerencses ranyomulni ha megsem az mert az egyikotoknek se lenne kellemes... Sok szerencset!:)
2013. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gyanakszom rá, mivel eddig nem igen volt barátnője, és nem egy ronda srác, szóval.. ha az, kétlem hogy bárkinek is elmondá minden esetre köszönöm!
2013. márc. 13. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!