Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi, első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takamura kérdése:

Első randi, első csók?

Figyelt kérdés

Szerintetek hová érdemes menni első randin ?:D

Udvariatlanság első randin megcsókolni a lányt?

Válaszokat előre is köszi, 15/F.



2013. márc. 17. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kávézóba, teázóba...stb. de mindenképpen olyan helyre, ahol tudtok beszélgetni. :) a helyzet adja magát és akkor kiderül, hogy kell-e oda az a csók vagy nem. :)
2013. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
első randin nem kéne már lesmárolni :D
2013. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2013. márc. 17. 23:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Én kávézót ajánlok. :) Vagy egy kis hely ahová be lehet ülni és nem kocsma. :D

Első randin csók?

Szerintem még ne, sőt a másodikon se. =/

Ha megcsókolnád, biztos visszacsókolna, de nagyon nyomulósnak tartana.


19/L

2013. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Énse gondoltam, de a mai világban már...

Szerencsére nem fb majom, ő sem várja el tőlem 1.randin :)

2013. márc. 18. 00:35
 6/13 anonim ***** válasza:

"de a mai világban már... "


Ki a sz@rt érdekel hogy mi történik a mai világban. Azért mert hobbi lesz az érvagdosás még nem kell követni a sok hülyét.


Kérdésre válaszolva nem! nálam legalábbis nem fér bele.

2013. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

első randin mi cukrászdába voltunk a barátommal, aztán meg sétáltunk

és egy puszit kaptam a végén, de csak a második után csókolóztunk (de az is csak amolyan 'búcsú' csók volt)

17L

2013. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6. válaszoló, én sem vagyok híve a sok divatb*ziknak, meg stb:) Köszönöm a válaszokat továbbra is !
2013. márc. 18. 14:44
 9/13 -unique- válasza:

Én a barátommal első alkalommal egy hangulatos kávézóban voltam, ahol lehetett normálisan beszélgetni... de egy séta is megfelelő szerintem. Egy koncert esetleg. (lényeg, hogy legyen lehetőség a beszélgetésre)

Első randi első csók? Nálam ez így volt. De azért hozzá kell tennem, hogy azelőtt én már ismertem a srácot, így nem csak úgy teljesen ismeretlenül csókolóztunk... szóval szerintem belefér már az első alkalomba a csók, de csak akkor, ha biztos vagy benne, hogy te is tetszel a lánynak. :)

16/L

2013. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos egy kis városban él (2000fő. Szerintetek egy pizzéria is megteszi? Úgy értem meghívom 1 pizzára, meg beszélgetünk.
2013. márc. 18. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!