Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinek miért nincs joga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek miért nincs joga lelki szemetesládának használni egy nőt, ha fordítva működik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogod az van,de g*ciség.
2013. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
láttam már rá példát...mindkettőt elég rossz ötletnek tartom, a nő beszélje meg a barátnőjével, fiú a legjobb barátjával
2013. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én kölcsönösnek tartom a lelki problémák megosztását...de hát kinek hogyan megy az agya
2013. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

miért ne lenne? engem 2 barátnak nem nevezhető srác is használ ilyen célra. azért nem nevezhetőek barátnak, mert jön, elmondja mi bántja, adok neki tanácsot, de ha vissza is kérdez, hogy velem mi van, nem igazán látom, hogy érdekelné. de ez nem zavar különösebben, régebben pszichológusnak akartam tanulni :D

L/22

2013. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 lumia800i válasza:
0%
Mert a másik féltöl nem? Rohadt nők pfhu, de fel idegesedtem ezen az egészen. De ez egy jó kérdés...!!!
2013. márc. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amikor kölcsönös az nem "használat".
2013. márc. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem is van 1 - 2 ismerősöm, elmondja gondját, meghallgatom, adok is tanácsot, oké annyit megkérdez jók vagyok-e, ennyi,

így kedves kérdező, de van ilyen, attól hogy Te nem találtál még ilyet N

2013. márc. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
foley: Azért írtam, hogy használni, mert engem eddig csak erre használtak, de valahogy sosem viszonozták, így innentől fogva én ténylegesen kimondva erre szeretném tartani csak őket, semmilyen egyéb módon nem érdekelnek már, undort keltenek bennem a kétszínűségükkel. Nem buzeránsnak készülök, csak remetének, de előtte még szeretném valakire ráömleszteni a pitiáner problémáim, mint a nőknél szokás.
2013. márc. 18. 00:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem neked mondtam,hanem feljebb írták,hogy ez kölcsönösen jó (és amúgy tényleg így is van).
2013. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, jót nevettem a soraidon a hozzászólásnál. :D

Sajnálom,hogy erre használnak a nők. Így visszagondolva én is csináltam már ilyet, de azt hiszem az illető is csak ebből a célból lógott velem.

Korábban én is remetének készültem, de mára már egész mizantróp életmódot folytatok.

L

2013. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!