Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lefeküdni mással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok lefeküdni mással?

Figyelt kérdés

másfél éve véget ért a kapcsolatunk,és én azóta nem voltam képes mással lenni.ha 'magamhoz nyúlok' és rágondolok az olyan semmihez se fogható gyönyör. egy pasit se tudok elképzelni hogy magamba fogadjam. Miért van ez ? :(

mit tegyek...

lassan ugyérzem kolostorba vonulhatok igy.


2013. márc. 18. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress valakit, és előbb orálisan kényeztessétek egymást.


Hány éves vagy?

2013. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
26
2013. márc. 18. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem azért van, mert még mindig a régi párodba vagy szerelmes, és azért gondolsz rá, mert még mindig akarod őt
2013. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kezdened kéne valamit, olyat amíg eddig nem tettél, sport ill menjél szórakozni, mert jó lenne túl lenni rajta,

Te tudod mi az amivel ki tudnád űzni a fejedből, főleg ne őrá gondolj, miért próbáltál mással lefeküdni? talán el kéne valami kezdeni, mert így nem fog menni N

2013. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a baj, hogy nem vagy túl rajta. Én pl a nemi bajoktól félek, azért nem merek mással lefeküdni mert gyenge vagyok és bármit összeszedhetek. Nem tudtam még túllépni rajta én olyan emberekkel kezdek akik szűzek,vagy legalábbis nagyon tapasztalatlanok. Amugy se vagyok nagy étvágyú, ha kolostorba vonulnál szólj megyek én is
2013. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!