Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha még ismerkedsz valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még ismerkedsz valakivel, de csak randi szinten, még nem történt semmi, akkor etikus lefeküdni mással?

Figyelt kérdés
Mielőtt a torkomnak esnétek, merőben elméleti kérdés, csak eszembe jutott, párom van. :D

2013. márc. 10. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 JulesM111 ***** válasza:
0%

Azt sem tudom mit is jelent pontosan az a szó, hogy etikus... xD

Megbingeltem, áhh, túl tudományos.


Ismerkedés alatt mással lefeküdni? Nem olyan nagy probléma.

2013. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem akartam ilyen bonyolultan fogalmazni :)
2013. márc. 10. 10:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ember függő, hogy kinek mi etikus. A legtöbb embernek nem az. Én azt mondom, hogy szerintem nem gáz. Azt csinálsz a testeddel, amihez kedved van. viszont nem árt közölni a másikkal, hogy rajta kívül még másokkal is ismerkedsz. Egyébként nem sokan fogják ezt tolerálni, magyarországon nem túl menő, ha több emberrel randizol egyszerre - nem mintha engem érdekelne, mi a társadalmilag elfogadott.
2013. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak ismerkedtek, akkor szerintem semmi gond. Ha viszont már látszik, hogy ebből szerelem, kapcsolat lehet, akkor már inkább ne.
2013. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem, mert logikailag kérdezem: akkor minek ismerkednél? Ha van aki rendbe rakjon, s neked ez elég. Ha meg nem elég, akkor miért nem az új partnerre fókuszálsz?
2013. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

(Leírtam, hogy elméleti kérdés, semmi gáz. :D)


Mert mondjuk még nem akarok belerohanni a kapcsolatba, de szükségleteim vannak.

2013. márc. 10. 10:54
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

az nem etikus, h párod van és ilyeneken töprengsz

de az amit a kérdésben írsz, nem ütközik akadályba, hiszen neked ő még csak egy jelölt, nem tartozol neki elszámolással addig, amíg nem vagytok együtt (hozzáteszem, h ezek után természetesen már nem hívatod meg magad vele sehova sem, mert ha mással kavarsz, az azt jelenti, ő nem érdekel téged, tehát ha ezután is találkozol vele, azt kihasználásnak nevezik, ami nem etikus)

2013. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Már miért ne lenne etikus?

Attól még, hogy párom van, miért ne juthatna eszembe egy ilyen kérdés? Ettől még nem fogom megcsalni, se másokkal randizni, semmi.

Ezért írtam, hogy elméleti kérdés. Gyökér.

2013. márc. 10. 11:03
 10/12 anonim ***** válasza:
mellék- vagy főgyökérzet? jobb szeretnék mellékgyökérzet lenni
2013. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!