Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel az érzéssel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel az érzéssel? Ilyet biztosan észrevesz egy férfi, igaz?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm nagyon vonzó férfi és ha a közelében vagyok, akkor hevesen kezd verni a szívem, görcsbe rándul a gyomrom, összeszorul a torkom, reszket a kezem, elpirulok, stb... tehát a tipikus tünetek jönnek elő, és nem tudok vele normális viselkedni, hülyeségek buknak ki belőlem, mintha éretlen tini lennék. Hogyan viselkedjek normálisan vele, ha közben meg legszívesebben ráugranék ott helyben?
2013. márc. 18. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy nem jöhettek össze??
2013. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem lehet, és ezek a heves érzések csak a részemről ennyire hevesek, neki csak simán tetszem :S
2013. márc. 18. 13:23
 3/19 anonim ***** válasza:

Az egy eleg jo alap, ha neki is tetszel.

Flortolj vele.

2013. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ekkora balfék. Egy kapcsolatban valamelyik fél mindig kevésbé szereti a másikat. Olyan nincs hogy pont egyenlő szint legyen. Az hogy tetszel neki bőven elég kezdés. Ne bénázz hanem akkor ugorj rá, vagy legalább tényleg flörtölj vele.
2013. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

de ha tetszel neki is akkor hol a gond??

ne hidd már azt hogy a pasik is úgy működnek mint mi.... nekik nem fog remegni a lábuk, ha a közelükben van egy olyan nő aki tetszik nekik.... mivel akkor folyton remegnének és menni sem bírnának :)

kezdeményezz nála. kérdezd meg, hogy lenne-e kedve meginni veled egy kávét? vagy megenni egy sütit... lehet, hogy csak egy kis kezdő löket kell neki

2013. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy nő minden helyzetben nő, és sosem tartozik a pasira az, hogy te oda-meg vissza vagy érte. Soha. Inkább harapj bele a nyelvedbe. Én nem fedném fel a pasinak magam.Amúgy is a nyitás mindig a pasi dolga.
2013. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Elég meló rejteni a tekinteted a pasi előtt.


6-oska voltam.

2013. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem az érzések eltérő hevessége miatt nem lehet semmi... mindkettőnknek kapcsolata van, de kilépni senki sem fog.
2013. márc. 18. 13:52
 9/19 Gergo_30F ***** válasza:

#6 valami csoda folytán a fejedbe kellene, hogy lásson? miféle éretlen hozzáállás ez? hallottad már, hogy kettőn áll a vásár?


Kedves Kérdező,


ne vegyél rá mérget, hogy számára is olyan nyilvánvaló a helyzet, mint számodra.

2013. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hát azért ez szép... össze vagytok betonozva a párjaitokkal? én úgy vagyok vele, hogy inkább ne legyen senkim, de a pasim ne tápláljon érzelmeket más nő iránt (oké, most ez fordítva van, de a te párod is gondolhatja így)
2013. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!