Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen esetben gondolját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen esetben gondoljátok meg magatokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval tetszik nektek egy lány, ráírtok 1-2 héten keresztül beszélgettek neten, majd elmentek az első randira. A randi végén megköszönitek az estét és azt mondjátok akartok folytatást. Aztán mégse keresitek a lányt többé, sőt kerülitek.

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen okok miatt változik meg a véleményetek.


2013. márc. 18. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy jött be külsőre a csaj, aminek elképzeltem.. Mondjuk én nem mondanám azt hogy, majd még akarok folytatást.. De sokan ezt csinálják..:D:D
2013. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha kiderül, hogy:

- AIDS-es

- gyereke van

- valójában prosti

2013. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Cáfolnám az elsőt! Nem külsőre hanem épp a személyesség nem jött be. Nem olyan stílusa, a beszéde a modora.

Bár azt is meg kell mondjam, te sem vesztettél semmit, ha a srác nem merte a szemedbe mondani, hogy "Bocs.. ez nem fog menni, mégsem." A gyávaság magasfokon ez a dolog.

2013. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem sajnos pedig ez volt, belsőre egy nagyon kedves aranyos lány volt.. Csak webcamon, képeken nem úgy nézett ki mint élőben.. (sajnos.) De hát az élet ilyen.:D
2013. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még a kommentek :)

Adtam zöldet mindenkinek.

2013. márc. 18. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát jah , volt aki azt mondta már első randin, hogy ő 25 éves koráig (akkor 23 volt) 2-3 gyermeket szeretne, meg szeretne megházasodni na ez nálam elsőre kiverte a biztit mert nekem ehhez legalább 3-4 év együttélés kell.


Meg volt olyan is aki mégsem tetszett.


Meg aki előzőleg minden szépet és jót mondott de kiderült h sok ellentétje van.

2013. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt a lányokrol is meglehtne kérdezni.
2013. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, igazad van, a lányok is csinálnak ilyet, viszont erről nem tudok nyilatkozni, mert én eddig minden fiúnak elmondtam az igazat és nem hitegettem, hogy akarok még találkozni vele.
2013. márc. 18. 18:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez történt. Pedig úgy éreztem, hogy jól sikerült a találka, és azt mondta a srác, hogy jól érezte magát. Puszit is adott stb. Ehhez képest alig keresett utána, néha-néha rám írt neten, aztán kiderült, hogy nem tud elképzelni többet, legyünk csak barátok. De azóta megint keres, érdeklődik, hogy mi van velem stb. Nem értem én a pasikat.


Viszont szerintem elég gáz, hogy azt mondják jól érezték magukat, akarnak folytatást stb. pedig egyáltalán nem ezt gondolják. Ezzel bizakodásra adnak okot és csak nagyobb lesz a pofára esés.

Szóval fiúk, gondoljatok erre is, amikor valami "kegyes hazugságot" mondtok a randi végén.

2013. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!