Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti értékesebbnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti értékesebbnek, jobbnak gondoljátok magatokat a fiúknál csak mert lányok vagytok?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy sok lány azt mondja, hogy őérte meg kell küzdeni, meg ilyen nagyképű, én úgy tartom, hogy egyenrangúak nő és férfi.

21f


2011. szept. 4. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beképzelt idióták mindkét nem soraiban vannak..
2011. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Na most ezt a bölcsességet mindenki ismeri:

Képzelj el egy kulcsot ami minden zárat nyit...Ez egy király kulcs

Képzelj el egy zárat amit minden kulcs nyit:..ez egy szar zár

De ez hülyeség egyszerűen nem szeretnek kezdeményezni...:/

2011. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
ez a kulcsos záras idiótaság egy nagy rakás hülyeség. Egy férfi miért lenne a kulcs és a nő miért lenne a zár?
2011. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy egyenrangú és egyenjogú, de nem egyforma.

Gondolom, te se hágsz meg minden lányt, aki 2 méteres körön belül kerül.


Egy lány általában úgy árazza be magát, hogy mennyit kell azért küzdeni, hogy megkaphasd. Akinek elég egy sör, az egy olcsó lotyó.


Aki elvárja, hogy legalább 3 hónapig udvaroljon neki egy fiú, az nem azért teszi, mert többre tartja magát, hanem mert biztos akar lenni abban, hogy a fiú szereti, és nem csak egyszer akarja megba.szni, aztán dobja, és elújságolja a haveroknak, hogy ő is megvolt.


Nekem meg speciel azokkal a kiscsávókkal van tele a hócipőm, akik teljesen felháborodnak, és mindennek elhordják az egész női nemet, mert akadt olyan nőnemű lény, aki első csettintésükre, cirka 2 perccel megismerkedés után még mindig nem szo.pta le őket.


Tudod, pont azért, mert egyenrangú, jogában áll eldönteni, hogy elég jó vagy-e neki egy menetre, vagy visszautasít. Mivel nem egy használati tárgy, amit igény szerint előveszel, használsz, és eldobod.

2011. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

"sok lány azt mondja, hogy őérte meg kell küzdeni,"


Küzdjön érte a Batu kán!


Most akkor ő akarja a dolgot, vagy nem. Mert ha nem, akkor hagyjuk békén egymást, ha meg igen, akkor ne szórakozzon már...


Miért lenne elvárás, hogy a pasinak a lelkét kell kitennie, a csaj meg kegyeskedik rábólintani, ha úgy tartja kedve? Ha egyenrangú, akkor ne várjon el TÚLZOTT udvariasságot, csak annyit, ami annak jár, akit szeretek és becsülök - ami persze nem kevés, de hogy ezzel visszaéljenek, az viszont túlzás.


Cserébe viszont én is elvárhatok UGYANENNYI kedvességet, szeretetet, és igen, esetenként udvarlást, amennyi viszont nekem is jár.


Az egyoldalú dolgok szerintem nem sokáig működőképesek.


Pedro

2011. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

én személy szerint nem tartom jobbank magamat a pasiknál, vagy értékesebbenk, de utálom, ha a fiúk azt nyomatják, hogy mi nők, csak a szülésre vagyunk jók stb. sok srác lebecsüli a lányokat, és ez idegesítő.


a kezdeményezésről meg annyit, hogy ha arról van szó, én bármikor kezdeményezek (volt már rá példa)


de tudod ma már kihalt a lovagiasság. régen is mindig a férfi kezdeményezett, meg minden, és sok csaj már unja, hogy annyi puhap*cs van, akik nem képesek kezdeményezni, és ezért mondják, hogy értük meg kell küzdeni, hogy egy magabiztos rátermett férfit találjanak, akinek számítanak, és nem csak szexre kellenek, tehát megküzdenek érte...

2011. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Az a dolog, hogy a nőkért meg kell küzdeni, meg stb. egy rakás sz*r...a mai világban a nők túl elszáltak maguktól.Mi férfiak hagyjuk hogy ők hülyén viselkedjenek.Ha a szeszélyes,buta,elkényeztett viselkedést elitélnénk és döntés elé állitanánk a csajokat akkor 2 történhetne...a csajok felébrednének, hogy túloznak a viselkedésükkel, vagy makacskodnának tovább és élnének egyedül.


De mivel a férfinek kell a szex, igy kevés az aki jól odamond a csajoknak, mikor azok hülyék.

2011. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

"hogy annyi puhap*cs van, akik nem képesek kezdeményezni, és ezért mondják, hogy értük meg kell küzdeni, hogy egy magabiztos rátermett férfit találjanak"


Mindig ugyanaz a duma.Én kezdeményezek, mindig megütöm a bokámat bele, de gondolom az se mindegy hogyan kezdeményezek.Ha például izgulok nem vagyok laza úgy se jó.Magabiztos kezdeményezés kell nektek, humorral vegyitve...egyszóval nem vagyunk jók nektek úgy ahogy vagyunk akik vagyunk.Köszönjük szépen.

2011. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

14:28

Ne nevezz senkit phap*csnek, tiszteld a férfiakat!

Én is tisztelem a nőket, akkor legyen ez kölcsönös!

Ma már nem így van láthatod, hogy piedesztálra emelik a nőket, a nők vaginája nem értékesebb a mi farkunknál!

Szóval én itt nem fogok rohangálni, ne adj isten küzdeni a nőkért, ha valakinek udvarolok, az a valaki felmutatott valami emberi értéket(nem, nem 90es mellbőség és kivágott ruhák, stb.) és utána ha kiérdemelte.

2011. szept. 4. 14:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy érzem magam értékesebbnek, én úgy vettem észre, hogy ez inkább fordítva igaz. Pont, hogy a pasik szokása hangoztatni az állítólagos felsőbbrendűségüket (persze tisztelet a kivételnek).

Mondjuk ezt a kettős mércét én sem értem. Szerintem az egyenrangúságnak minden téren érvényesülnie kéne, nemcsak a kedvezőeken. Mert ugye rohadt kényelmes seggmeresztve várnunk az udvarlókat - majd kényünk-kedvünk szerint porig aláznunk őket -, de ha már kivívtuk az egyenjogúságot, szerintem nyugodtan kezdeményezhetnénk mi is.

Én így gondolom, lehet lepontozni.

2011. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!