Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi jön be inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi jön be inkább?

Figyelt kérdés

Kigyúrt tahó, vagy egy átlagos alkatú kedves srác?


2. kigyúrt v. mackós alkat v átlagos alkat?

3. csupasz v szõrös mellkas és v. has?

a ször kit mennyire zavar/nem zavar

4. magas v alacsony?


kinek mi jōn be? csak kíváncsiság :)


2013. márc. 18. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Átlagos alkat, a szőr nem zavar de jobb ha nincs,magas
2013. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%

ha mindenképpen dönteni kell:

átlagos, szőr mindegy ( a férfi legyen szőrős), magasság sem számít, ha megvan az összhatás. :)

Gyakorlatilag mind1. Az összhatás a lényeg, és az érzések.

2013. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
átlagos, a szőr nem zavar, és legyen magasabb mint én
2013. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

1. átlagos kedves :D

2. lsd.:1 (picike izom azért nem árt, de ne legyen kigyúrt, az nekem nem jön be)

3. legyen szőrös, persze ne csubakka, de a meztelencsigáktól rosszul vagyok :D

4. magas jön be, de ha beleszeretek valakibe, annyira nem izgat :D

2013. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
izmos és kedves,segítőkész srác vagyok tehát nem csak ez a két kategória létezik például induljunk ki belőled.....a kérdésed alapján utálod az izmosabb embereket ebből arra következtetek, hogy irigy vagy ugyanis csak negatív jelzőkkel tudod őket illetni és ahelyett h végigcsinálnád amit ők csak itt rinyálsz és sértegeted, lenézed a kőkemény munkájukat :) Másodszor meg miért foglalkozol a nők véleményével? Kit érdekel mi tetszik nekik és mi az ideáljuk, magadnak próbálj megfelelni, hidd el az is lehetetlen nem, hogy még a nőknek.....
2013. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
5. vagyok annyit hozzáfűznék, hogy több gizda 50 kilós kis ki ha nem én hülyegyereket ismerek mint tahó izmost tehát ne köpködj
2013. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

ha nem probléma, írjatok kort is pls.

azárt vagyok kiváncsi am, mert amúgy úgy látom, hogy a 18+ korosztálynak inkább egy átlagos de kedves fiú jobban bejön, míg a 18 alattiaknak inkâbb a kigyúrt kemény csávak, ha tahók, ha hülyék, ha rendesek. sztem ebböl is látszik, ki milyen kapcsolatra vágyik.

2013. márc. 18. 21:11
 8/26 anonim ***** válasza:

mackós alkat

szőrös mellkas

magas

2013. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
negyedik vagyok: 18/L
2013. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
átlagos alkat, nem túl szőrös has, magasabb mint én.
2013. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!