Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, hogy bizonyosodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogy bizonyosodtok meg hogy tényleg bejön egy csaj?

Figyelt kérdés
26 éves pasi vagyok, és az a problémám hogyha hajtok egy lányra, akkor olyan szinten odavagyok érte hogy a csillagokat is lehoznám neki az égből, viszont mikor megkapom, akkor már nem kell annyira. Mitől van ez? Honnan döntöd el hogy tényleg bejön egy lány, vagy csak ezt mondod magadnak, és valójában csak meg akarod dönteni? Mik azok a tulajdonságok amiket keresni kell egy lányban ha tényleg hosszútávú kapcsolatot szeretnék és nem csak megfektetni? Lányok véleménye is érdekel.

2013. márc. 19. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Ha csak a nőt látod benne és nem az embert, akkor így jársz. A nagy Ő nem a teste miatt kell. Nem csak.
2013. márc. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Kategória fail!!!
2013. márc. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 guzu válasza:
Ha tényleg a nagy ő az akkor érezni fogod. Az igazit mellesleg nem lehet keresni. Amiket te érzel azok szerintem csak apró vágyak, az igazi szerelem mélyebb és attól tiszta hülye leszel, úgy érzed hogy tényleg a tűzbe tennéd a kezed érte. Írtad hogy ha már megvan a csaj akkor elmúlik az érzés ez szerintem azért van mert jobban megismerted és nem látsz benne semmit. Előtte ismerd meg jobban a lányt barátilag szerintem. Írd össze előtte neked milyen nő kell hosszú távra, írhatsz külső és belső tulajdonságokat is, majd ismerkedj és olyannal létesíts kapcsolatot akiben megvannak azok a dolgok, amiket leírtál. :D
2013. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!