Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy csaj járt már 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy csaj járt már 2 haverotokkal is, attól még járnátok vele, ha nagyon bejön?

Figyelt kérdés
Én egy kis faluban élő 20 éves lány vagyok. Nagyon tetszik egy srác a faluban, már régebb óta, és úgy érzem, én is bejövök neki, csak eddig nem volt lehetőségünk egymással lenni, csak pár szót beszéltünk eddig, viszont köszönőviszonyban vagyunk, és néha rajtakapom, hogy engem néz. Ez így tökoké lenne, a gond csak az, hogy 2 haverjával is jártam. Nem a legjobb haverok, csak ugye faluban mindenki ismer mindenkit, és így néha szoktak egy társaságban lógni. Nem kell leriba*cozni, mert ez a 2 pasim volt össz-vissz, és 20 évesen úgy érzem, ez nem gáz. Viszont ez a srác nagyon kell nekem. Ritkán találkozom vele, de olyankor olyan hatást tesz rám, ami sokáig megmarad bennem. Már rég nem láttam, mégis többször is róla álmodtam a napokban, és csomót gondolok rá a nap folyamán is.:( Jó lenne legalább megismerni, és ha tényleg bejön, ráérnék akkor izgulni rajta, hogy összejönne-e velem így is, hogy 2 "haverjával" már jártam. Csak igazából nem tudom, merjek-e kezdeményezni... mert nem akarom, hogy riba*cnak tartson. Szerintetek?
2013. márc. 16. 23:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
még mindig jobb, mint a barátok közt, ahol mindenki meg volt mindenkinek
2013. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Kis faluba kb. mindenki mindenivel rokon (főleg tiszabőn) úgyhogy tökmindegy.


És azt honnan veszed, hogy "nagyon" bejössz neki?

2013. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

persze

ha nem tennéd meg nem érteném miért pont engem hagysz ki!?

2013. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de akkor te senkivel se akarsz többet járni? Abban a faluban még a Riska tehén is ismeri a volt pasijaidat.
2013. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
65%

"Barátok közt ahol mindenki meg volt mindenkinek"


Sajnos Miklós-Magdi néni és Vilibácsi-Kinga duókat még nem láthattunk :( Bár ha nem ütközne törvénybe akkor Timikét is elintézhetné valaki. Mondjuk Novák vagy Barta az amúgy is idegbeteg mostanság.

2013. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Navorski az egy dolog,de mindenkinek van egy eltitkolt zabigyereke
2013. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
meg mindenkinek egy eltitkolt öccse XD most jön Zsoltté! az megszerzi Zsófit ahogy az Attis megszerezte Nórit
2013. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ti komolyan nézitek azt a szennyet?
2013. márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
az utolsó két részt nem láttam, de amúgy igen:)
2013. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
XD
2013. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!