Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A volt igazgatóhelyettes fia pár hónapja fogta magát, és 'szó nélkül' szünetben letette a padomra a táskáját nyelvi órán (nem voltam a teremben szünetben), majd megkérdezte, hogy probléma e, ha mellém ül. Mondtam, hogy nem. 'Zavarban' voltam, nem tudtam mit kezdeni a 'helyzettel', fel sem néztem több órán keresztül a könyvből, vagy ha mégis, nem kerestem vele a kapcsolatot. Pár hét után visszaült a helyére.


Gyakran beszélgetünk szünetekben, viszont ha 'társaságunk' van (mások is vannak a közelben) rám sem néz, nem is köszön. Az esetek nagy részében úgy köszön, hogy rám sem néz (megy egyenesen, nem néz sehová, csak köszön. Ha nem figyelek rá, észre sem veszem, hogy nekem akart köszönni).


Legutóbb be kellett mennem abba a terembe, ahol órája volt. Mondta az egyik srác, hogy feltűnően felém kapta a fejét, amikor bementem a terembe.


Ma reggel egyedül álltam a folyosón, mert nem akartam a teremben lenni. Játszottam a telefonomon. Szokásosan rám sem nézett, de köszönt. Bement a termébe, majd nem sokkal később kijött hozzám. Beszélgettünk. Fel sem tűnt neki, hogy a tanára elment mellette, és bement a terembe (már becsengettek, késett az én tanárom).


Tetszenék neki?


19l (ő 17)



2013. márc. 19. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedése alapján 13-14-nek saccoltam volna. Komolytalan.
2013. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
először azt hittem hogy egy tanárnőci vagy :D:DD
2013. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki,csak túl szégyenlős
2013. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezek alapján már 100% hogy tetszel neki....
2013. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy arra gondoltam, lehet az a baja, hogy nem bírom az apját (mint tanárt ki nem állhatom, de mint 'nem tanár' nincs vele bajom, bár nem 100-as a férfi)
2013. márc. 19. 15:48
 6/7 anonim válasza:

szerintem tetszesz neki! csak fél elmondani és azért nem néz rád amikor köszön, mert zavarban van?!

de fura, hogy ilyen reakciójai vannak.

sok sikert:)

2013. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 betlindis ***** válasza:
szerintem ez egy idióta. tiszta óvoda amit leírtál, én is azt hittem kb. 13 évesekről van szó.
2013. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!