Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is volt ilyen érzése?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is volt ilyen érzése? Örülnöm kéne, de mégis olyan üres minden.

Figyelt kérdés

Vannak barátaim,köztük igazán jók is,anyuék is támogatnak,és boldognak kéne lennem,meg örülni,hogy minden rendben van. Mégis,van,hogy ez az egész olyan üresnek,olyan semmilyennek tűnik,mondhatnám,értelmetlen. Nem tudom másképp megfogalmazni,úgy érzem,mintha nekem az lenne a lételemem,hogy szerelmes legyek,hogy szeressek valakit,és legyen olyan személy az életemben,aki nekem a legfontosabb.(kölcsönösen)Vannak terveim,céljaim,nem erről van szó,hogy nincs életcélom,csak az érzés nélkül bármit teszek,semminek sincs igazán értelme,"lelke". Szeretem én a családot,meg a barátokat,de nem ugyanaz a kettő. Valahogy hiányzik az az egy konkrét személy,akiért érdemes bármit is tenni.Rendben,magamért kellene csinálni,de akkor sem tudom beleadni abba a szívem-lelkem,amit csinálok,lehet szó tanulásról,edzésről,bármiről.Nehéz ezt néha másokkal megértetni,de nekem ez jelenti mindennek a központját,azt a dolgot,ami doppingol,meg ilyesmi. Lehet,kissé aberrált dolog,de tényleg így vagyok vele.Más is érzett így?

16/L



2013. márc. 19. 16:15
 1/6 betlindis ***** válasza:
ezzel sokan vannak így, kapcsolatfüggőknek nevezik őket. bizony, magadért kéne élned. egyébként akkor is érezhet az ember ürességet, ha semmi rossz nincs az életében, és minden rendben van. hidd el, ha találnál vmi olyan tevékenységet, amiért odavagy (nem csak kedveled meg elütöd vele az időt, hanem szenvedélyesen csinálod) akkor nem éreznél ürességet. az a baj, hogy ilyen tevékenységet a legtöbb ember nem szokott találni...
2013. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első rögtön baromságokat akar rád aggatni, ez nem kapcsolatfüggőség, semmi köze ahhoz.


Valamilyen szinten érthető, amit érzel, én is úgy gondolom már 15 éves korom óta, hogy az élet valódi értelme a szerelem. Teljesen normális, ha nem érzed teljesnek az életed, ha nincsen ez meg.

Viszont a tanulásnak, edzésnek...stb. nem kellene összefüggésben lennie ezzel. Ezeket tényleg saját magadért kellene csinálnod. Egy külön személy vagy (illetve a korod alapján inkább alakulóban vagy) saját célokkal, eszmékkel, hobbikkal...stb., és ezeknek nem kellene összefüggésben lennie azzal, hogy van-e kit szeretned.


21/L

2013. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Élvezd az életed.. Nem sok jó dolog lesz az életedben szóval becsüld meg azt a kicsit is amit kapsz.

17f

2013. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 betlindis ***** válasza:
más dolog az, ha az ember úgy érzi, hogy végülis jól van, de valami még hiányzik a tökéleteshez, mert jó lenne az életét vkivel megosztania, és más dolog az, ha vki párkapcsolat/szerelem nélkül minden mást érdektelennek érez, hiába jó dolgok azok, és ez pont az az érzés, amikor üresnek érzed magad. utóbbi bizony kapcsolatfüggés. ha élvezed az életed, mert jó dolgok vannak benne, és jól érzed magad benne, és saját magadért teszel dolgokat, és vannak saját céljaid, de mindemellett hiányzik ez társ, az normális. viszont ha társ nélkül, szerelem nélkül semmi sem érdekel igazán, az már sajnos nem az...
2013. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked sincs életcélod mi? Nem csoda - nekem sincs pl. Az a rossz az életcélba hogyha egyet választasz akkor mindörökké azért kell élni... Aztán ha rosszul választottál akkor megszívtad. Többek közt ezért sem tudom mi válasszak célnak...
2013. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én most is ezt érzem amit te :) és elég gyakran szoktam sajnos:( ,A legrosszab amikor még rányomsz erre az érzésre hogyha olyan zenét hallgatsz ami még jobban fokozza ezt a létet.Most én is zenét hallgatok nagyon rossz:).És még sosem voltam szerelmes szóval ebbe nem tudok neked segíteni lehet nekem is egy társ kellene vagy nem tudom :).


17/f

2013. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!