Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mivan? Elég drámai eset!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivan? Elég drámai eset!

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam(25)én 20 vagyok, hozzámsenkinem szól az osztályban csak ő,ő mindig oda ült hozzám, egymásnakadtunkát anyagot stb együtt mentünk a buszig/vonatig.

Egyik nap meg akart csókolni elhúztam a fejem, aztán pár napig semmi majd ismét bepórbálkozott ekkor vissza csókoltam,ebből lettek csóközönök de csak ha kettesben vagyunk, benyúlt a bugyimba de több nem volt.

Vannak sms váltások, velem akar lenni, kíván, hiányzok neki és egyebek.

Végűlis " semmi " nincs köztünk.

Nekem van barátom (még) nagyon sokat vitázik velem, semmit nem ad meg nekem, kedvességet,törödést és elég régóta együtt vagyunk kisebb nagyobb szünetekkel, és nem akarok vele szakítani mert sokszor tartottunk szünetetés mindig egymásnál kötöttünk ki.

Tudom hogy interneten ő is csajozgat elég rendesen.


Ez az osztálytársam az pedig egynagy csajozógép, 2nője is van, és azt sem tudom mit keresek néha vele.


Tudom jön sok kritikade nem csak én vagyok az egyetlen akiben van hiba, és lehet robanc vagyok de magam sem tudom mit akarok.


2013. márc. 19. 20:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
tisztázd vele, hogy mit akarsz. ha vele akarsz lenni, akkor hagyd ott a f@sz barátodat, ő pedig dobja ki a csajokat
2013. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Először is ne írj két-három szót egybe állandóan....
2013. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
bocsi többször tapasztaltam rossz a space gomb! :/
2013. márc. 19. 20:10
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

1. Dobd ki a barátodat

2. Gyere össze a sráccal

3. Sírj, mert egy csajozógép és mindenkire rámászik

4. Kérdezd meg itt, hogy mi mit tegyél vele

2013. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"egymásnakadtunkát anyagot" > Hmm.. ilyenkor mire gondolhat az ember..


Na de hogy rátérjek a lényegre:

Szerintem ne akarj tőle semmit.. Csak kihasználna téged mint a többi lánnyal tette.. Vagy neked ilyen pasi kell?:D

2013. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
kihasználna.... igen erre gondoltam már én is, és nem akarok senki lábkapcája lenni,és akkor mit mondjak neki? Vagy semmit csak kerüljem??
2013. márc. 19. 20:16
 7/20 anonim ***** válasza:
Elég ha távol tartod magad tőle. Mondjuk egyszer ő ezt csúnyán vissza fogja kapni..:D
2013. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Téged mindkét fiú kihasznál,mert engeded nekik.Eladod magad egy cseppnyi szeretetért cserébe,tulajdonképen úgy viselkedsz,mint egy prosti.Mindkét srácot úgy kéne kidobnod,hogy a lábuk se érje a földet,ezenkívül magadra szedhetnél egy kis önbizalmat,elkezdhetnél barátkozni és élni.Talán akkor találnál egy normális pasit is magadnak.
2013. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ismeretlen "kihasználna csak megdugna stb" válaszokat...Az első komoly kapcsolatom(jelenlegi) fél éve tart,egyszer sem csalt meg bevallása szerint első szerelme vagyok és ő is nekem..Elég nagy csajozógépnek tartották,volt hogy egyszerre 3 csajt fűzött,bulizott-dugott stb...Le is akartak beszélni a kapcsolatról mondván megcsalna és átverne....Ha hallgattam volna rájuk akkor most nem lennék ilyen boldog..:) Én azt javaslom ne erről ítéld meg hogy ki mit mond,legyél vele együtt sok időt és ha tényleg ennyire jó vele és vonzódsz hozzá akkor vágj bele! Pasidat dobd,nem miatta- a leírtak alapján nem érdemes húzni ez nem igaz szerelem.Inkább kezd tiszta lappal,és legyél korrekt. A srácot meg ismerd meg minél jobban,és egyedül te döntsd el hogy vele szeretnél-e lenni...:)
2013. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
úristen! Ez hiányzott nekem, főleg neked utolsó (6) köszönöm, teljesen igazad van, nem vagyok én ez a fajta, csak vágytam gyengédségre-szeretetre de abba hagyom vele mindenképp.
2013. márc. 19. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!