Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hivatalos ügyben jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hivatalos ügyben jön hozzám egy lány, aki tetszik nkem (és talán én is neki), akkor beszéd közben hozzáérhetek?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam, hogy "véletlenül" hozzáérni a kezéhez, lazán átölelni a vállát, vagy mondjuk ha leül a székbe, a háta mögé állni, odahajolni, és úgy magyarázni neki. Ez mennyire gáz, mennyire nyomulós/taszító? Szeretnék "próbálkozni" nála, de nem tudom, mi fér bele, hogy ne legyen sok. Szerintetek? Ha van valami jó ötletetek, akkor azt köszönettel veszem.

2013. márc. 20. 11:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs, a kérdésből kimaradt egy "e".
2013. márc. 20. 11:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés erre én is kiváncsi vagyok. Én az exemet akarom visszaédesgetni ezzel a testi kontaktus a legfontosabb bizalmi tényező.
2013. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha nő lennék én egyből arra gondolnék, hogy meg akarnál fektetni. Miért nem hívod el randira mikor végeztetek a hivatalos üggyel kapcsolatban? Nem volna egyszerűbb?
2013. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó ötletek a fentiek. Szerintem megsimogatod a vállát, végigsimithatsz a karján, megérintheted a kezét ezek beleférnek. Közben nézz jó mélyen a szemébe és mosolyogj. Elköszönésnél akár egy arcpuszi is szóbajöhet, ha neki sincs ellenére a hivatlos viszonyt átváltani bizalmibb személyesebb találkozássá. De figyeld a testbeszédét mimiákáját ha elhúzódik az érintés vagy odahajolás elől, eltorzul az arca stb akkor hagyd abba. Az auráját egyenlőr szerintem tiszteletben kéne tartani tehát ne úgy akarj közelebb kerülni, hogy odaállsz az orra elé 1 cm-re! Sok sikert!
2013. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valahogyan ki akarom puhatolni, hogy bejövök-e neki, és nem szeretnék beégni pl. egy randimeghívással. Meg sehogyan se.
2013. márc. 20. 11:12
 6/9 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha a hivatalos rész után meghívnád egy kávéra/teára?
2013. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, az egyértelműen látszik a tekintetéből :)
2013. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindig "tutira menni" . Néha muszáj kockáztatni. Anélkül nincs nyereség!
2013. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, volt bent a csaj, igazából nem mertem nagyon közeledni. Közben beszélgettünk pár percet, ő is kérdezett rólam, meg én is róla, elég sokat mosolygott, meg egymás szemébe néztünk, ilyenek, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki. Sajnos nem értek az ilyesmihez. :S Lesz még hivatalos ügyünk, úgyhogy biztosan fogunk még személyesen találkozni, és arra gondoltam, hogy akkor majd megpróbálom elkérni a számát, illetve megpróbálom kideríteni, hogy bejövök-e neki. Mikor végeztünk, kikísértem, és búcsúzáskor is mosolygott, ez jelenthet valamit?
2013. márc. 20. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!