Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért szeretik elplety...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik elpletykálni mindenkinek, hogy melyik csajjal smároltak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szeretem elpletykálni...
2013. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szeretnek és nem is szoktak "pletykálkodni"
2013. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem inkább az olyan csajokkal dicsekednek ilyen formában,akik feltehetőleg a havernak meg a haver haverjának megvoltak,olyan kis könnyen kapható,kedves,jó csajok,akik mindenkinek teszik a szépet,de az égvilágon semmi többre nem kell a pasiknak,mint smárolni,meg egy-kétszer meghúzni vmi buli után.Így szép emlék lesz,lesz mivel dicsekedni.

De ha valami komolyabb,barátnő féle a csaj,akkor én még pasikat nem hallottam erről viccelődni/pletykálni

2013. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert minden pasi ezt csinálja, ugye?
2013. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én egy olyan lány vagyok, akit nem valami könnyen lehet megkapni, és nem is öltözködöm, viselkedek kihívóan, visszafogott elegancia híve vagyok. Nem értem, hogy miért mondta el sokmindenkinek ami köztünk történ..
2013. márc. 24. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!