Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van abból elegem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van abból elegem, hogy mindenkinek szinte magától értetődő, hogy egy 22 éves férfinak már volt több barátnője is?!

Figyelt kérdés
Nekem konkrétan még egy sem volt, és nem értem, miért várja el mindenki, hogy ennyi idős korra már legyen tapasztalata valakinek?!

2013. febr. 19. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem várja el.

Néhányan hangoztatják,hogy gáz és ez átszáll a többiekre is.

Amúgy meg lassan ideje keresned egy lányt

2013. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

ilyen a világ... Sokan a szex küröl forognak így ha valami elüt a szokásostól azt el kell utasítani...

Szard le és éld az életed :D

2013. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az emberek akik tudják és nem barátok azok max nyominak tartanak, de ne is törődj vele.
2013. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem elvárja, hanem feltételezi. Nagyon nem ugyanaz a kettő. És egyébként azért, mert a legtöbb fiúnak ennyi idős korára valóban van némi tapasztalata már.
2013. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát,nekem már volt több is,és szerintem a többség így van vele.

Már csak ha logikusan gondolkodom,az emberismeretemet is bele keverve:

Kb 15-6 évesen az ember el kezd érdeklődni a szex iránt(van aki hamarabb is) és a párkapcsolatok iránt.

Max 1 éven belül leszis neki egy olyasmi,sikerül túl lenni az első szakításon,a nem sok,az kb fél évente 1 barátnő,az 22 éves korra 12 barátnő annak,aki nem találta meg az igazit,de azért nem is ribancozik.

Na persze normális,nem önsajnáló,csajozásra képtelen emberekről van szó,akik nem bújnak el,és mondják,hogy nem akarnak csajozni(amikor nem tudnak,azért nincs).

Nekem a történet egy picit másként alakult:

16 évesen 1. barátnő,utánna kb 5-6 18 éves koromig,akkor össze jöttem egy csajjal,azzal voltam 4 évig,utána egy még,és most pihenő.

De ha nem csak magamat veszem alapul,és a normális embereket,akkor is legalább 1et illett volna össze szedni.

És nem azért,de azért elég különös,hogy neked még nem sikerült.

egy 23 éves pasi

2013. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs elvárva, pl. barátommal 1 évvel ezelőtt jöttünk össze, amikor ő 22 éves volt, és nem volt még azelőtt senkije. De nem érdekelt különösebben, nekem is előtte csak 2 volt, de nem bánom. Különböző típusú emberek vannak, én csak akkor jövök össze valakivel ha szerelmes vagyok belé, szerelembe meg nehezen esek :D

Szóval szerintem ne aggódj emiatt, ha jól érzed magad a bőrödben, akkor majd eljön az a barátnő, ha ott az ideje.

2013. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Baromság elvárni hogy legyen barátnője legalább egy valakinek 22 évesen.Vannak olyanok akik késön érők vagy egyéb okai is lehetnek hogy nem volt még.Nem egyforma az összes ember, se a gondolkodásmódjuk.Valakinek kevésbé fontos az hogy minél elöbb legyen kapcsolata.
2013. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és egyetértek 6-ossal hogy különbözö tipusu emberek vannak.
2013. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Én aztán nem várom el -.- Azért meg elnézést hogy VALÓSZÍNŰSÍTi az ember, mivel hogy a legtöbb embernek szokott lenni. Ettél még nem magától érthetődő. Mit puffogsz emiatt? Jajjj
2013. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van!
2013. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!