Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ez csak vicc nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ez csak vicc nálatok?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel jóban vagyok, de nem úgy. Ma azt mondta, hogy neki én vagyok az egyetlen... ezt miért mondta? :O
2013. márc. 20. 17:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ezt nekem célozta. és igen, sajnos mindegyik ilyen nyomorék volt. ha valakinek nagy volt a melle azért cukkolták.. ha valakinek rövid haja azért. szóval mindig volt valami. nálunk nagyon gyerekesek voltak minden téren. hát ez van.
2013. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Légyszi ne itt kezdjetek el veszekedni, tényleg rendes válaszokat szeretnék :(
2013. márc. 20. 17:50
 13/17 anonim ***** válasza:
én nem pontozok le senkit azért mert leírta a véleményét, ne aggódj. sőt, teljesen egyetértek veled.
2013. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
igazad van, hogy rendes választ is adjunk. ha szoktatok órákig beszélgetni, akkor szerintem nincs semmi akadálya hogy rákérdezz, mégis hogy értette.
2013. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
csak alapból meg teljesen más baráti körbe tartozunk, ő elég nyílt és meg nagyon introvertált vagyok... nem hiszem, hogy rá mernék kérdezni
2013. márc. 20. 17:55
 16/17 anonim ***** válasza:

ha erre nem mersz kérdezni, akkor hogyan fogsz beszélhetni?

ezt pedig tőle kérdezd meg, mert a fiúk sem egyformák, mi nem ismerjük őt, az se lenne jó ha félreértés lenne

látod itt is miket írtak, szed össze magadat és kérdezd meg, egy egyszerű kérdés N

2013. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én se pontoztam le senkit, meg egyébként se szoktam ok nélkül. #7/16 17:47 voltam
2013. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!