Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok számít bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok számít bármit is, ha?

Figyelt kérdés

...ha a lány tud sütni-főzni? Mert én a konyhában elég aktív vagyok, élvezem is a sütögetést. Nem mintha vissza szeretném hozni a középkori helyzeteket, és nem gondolom, hogy a nő helye a konyhában lenne, de mégis, fiúk, nálatok ez beszámít valami "plusszként"? :D


20/l


2013. márc. 18. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a viharba ne?:D
2013. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bele. Bár ez tanulható, szóval az se baj ha nem tud, csak legyen benne hajlam a tanulásra. Nem fogom mindig vacsorázni vinni, nem vagyok milliomos.
2013. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
egy 15 évesnek nyílván kevésbé,mint egy 25 évesnek,de ha együtt élnék valakivel számítana :)
2013. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez annyira számit h ismerkedésnél ez az első amit megkérdezek a lánytol. És sajna sokszor a nemet kapom. ugyhogy légy büszke. 22/f
2013. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
egyet ne felejts el, tetszik és persze jó is nekik, de ez kevés lesz egy kapcsolathoz, sok minden más is kell N
2013. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"álom lány " :D szerintem ezt gondolják főleg ha mellé aranyos kedves őszinte vagy D:
2013. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jó pont, de ahhoz hogy érvényesülni tudjon még meg kell küzdenie velem, a konyha ura címért :D
2013. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Persze, az egy nagyon jó dolog!


A középkori helyzettel kapcsolatos megjegyzésedre:


Megmondom neked őszintén, hogy szerintem szégyen és gyalázat, hogy a konyhában való sütés-főzést a nők elnyomásának szimbolumává tették, illetve azt, hogy a nő a gyereket neveli és otthon van ennyire lenézetté lett téve, és emiatt veszik ki ez a tudás a társadalomból.


Szerintem ez egy nagyon értékes dolog/tudás/képesség, és azáltal, hogy ilyen rossznak lett beállítva a közvéleményben és népszerűtlenné lett téve, a lányok talán kevésbé hajlamosak megtanulni, tudni ezt manapság.


Szomorú, tényleg.


Érzed a különbséget ugye aközött, hogy én most hőbörögve azt mondom, hogy "a nőnek a konyhában a helye" és aközött, hogy "nők, megdöglünk enélkül a tudásotok nélkül".

Oké, ez így enyhe túlzás, de szerintem tök fontos és értékes, ha valaki házias tud lenni és tud ilyeneket.

2013. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekünk kaja kell meg szex xd

f19

2013. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem az evés körül forog az életem, megelégszem a gyrosszal vagy ha a kínainál bekapok valamit. Számomra fölösleges időpocsékolás otthon főzögetni, és a barátnőimtől sem várom el ezt. Viszont ha jó sütiket sütsz, akkor megbeszélhetünk egy randit... ;)
2013. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!