Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak egymásnak fiúk is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak egymásnak fiúk is bókolni, vagy ez csak lányok körében fordul elő?

Figyelt kérdés
Pl. ilyenre gondolok: Tök jó a cipőd! Vagy: Klassz ez a póló, hol vetted? Lányoknál ez tök természetes, fiúk is szoktak ilyet mondani egymásnak?
2009. szept. 16. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó haverok igen, de ha egy 3. pasi meghallja akkor tuti lebu.zizza őket! szóval emiatt a bu.zis hülyeség miatt szerintem nem sűrűn fordul elő... pedig ez csupán egy kedves gesztus:)
2009. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem, csak pont ezeket mondják, mert mi is szoktuk haverok között h tök jó a cipőd, meg de fasza pólód van ilyeneket, csak a lányok mondanak olyanokat is h de jó a hajad... stb mi ilyeneket nem szoktunk mondani:D vagyis mi nem:D 16/f
2009. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon bókolunk egymásnak, mert az nem férfias. Nagyon ritkán fordul elő, főleg olyankor, ha nekünk is kell az a ruha/cipő stb., amilyen neki van, de akkor sem azért mondjuk, mert hízelegni akarunk a másiknak, hanem mert tényleg az érdekel, hogy hol szerezte be az adott cuccot.
2009. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előzőhöz még: mi, férfiak, ugyanis utálunk vásárolni, ezért jobban szeretjük, ha nem kell 15 üzletet végigbóklásznunk, hanem előre földerítjük, hogy mit és hol akarunk megvenni, odamegyünk, felpróbáljuk, kifizetjük, hazavisszük, és az egész megvolt tíz perc alatt. :)
2009. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Fasza a cipőd!" vagy "Gec1jó ez a póló" sokszor előfordul :D
2009. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem minden férfi utál vásárolni.....nekem a vőlegényem meg a haverja rendszeresen kibeszélik a cuccaikat meg melyik fodrászhoz jársz....uuu de fasza parfű meg ilyenek.
2009. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még nem mondtam egyik haveromnak se hogy klassz a cipőd, vagy hasonlókat... Elkönyvelem magamban hogy jó a cipője, ha nagyon jó és nekem is kéne valami cipő esetleg megkérdem hol vette.
2009. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én soha... esetleg ha kinézek magamnak valami pólót de még nem akartam elmenni mert nekem a vásárlás olyan mint a foghúzás és meglátom egy haveromon, akkor odalépek hozzá és az mondom: B*zd Meg!
2009. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!