Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hamarosan egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan egy éve vagyunk együtt barátommal, dilemmában vagyok vegyünk-e egymásnak valamit? Mit szoktak ilyenkor ajándékozni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
NEm az a fontos mit:) "az az ajándék h adod" hidd el...találj ki valami eredetit...készitheted esetleg Te magad az ajándékot...az ajándék tükrözze h Te valóban szereted:) adj neki valami eredetit:)
2008. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

nem akarlak kétségekbe kergetni, de a pasikra nem jellemző, hogy tudnánk az évfordulókat. Arról nem is beszélve, hogy mi jellemzően nem az első puszitól, vagy kézfogásos sétától számítunk ilyeneket...

Szóval nehogy úgy járj, hogy a pasid bután néz rád, amikor beállítasz az ajándékoddal, mert fogalma sincs, hogy mi van.

A másik, a mit szoktak... nos, szoktak macit, szivecskés párnát stb. Ezekkel az a baj, hogy örülönk ugyan nekik "Ó, de aranyos...", de nem igazán tudunk a dologgal mit kezdeni. Ilyen dolgoknak a mi életünkben igazából nem nagyon van helyük. (pl. hova tegyük???) Inkább valami praktikusat vegyél ajándékba, mi a mütyűröket szeretjük, mint bicska, laposüveg, toll, öngyújtó stb. Esetleg sokpengés, rezgős hi-tech borotva...(tipikus, hogy a nő turmixgépet kap ajándékba és megsértődik, mert az csak egy lelketlen gép, a pasi meg bevágja a kapott nyakkendőt/pulóvert a többi közé, mert minek mégegy)


Szóval óvatosan, mert nagy pofáraesés lehet a dologból.

2008. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom értékelte a hülyeségeimet amit csináltam neki. Pl. készítettem neki fotóalbumot a képeinkből idézetekkel és a végére csináltam egy kis rekeszt "top secret" felirattal amibe szexi képeket raktam, még most is nézegeti időnként pedig nem most volt, lehet azért. :) Meg egyszer boxert vettemé és arra festettem vicceset textilfestékkel. Szóval ilyesmi, de arra számíts hogy ha nem hozod föl neki a témát tuti elfelejti az évfordulót és ne essen rosszul.
2008. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi március 31.én leszünk 1 évesek:) De megbeszéltük, hogy nem lesz ajándék...Megismételjük az első randinkat, úgy ahogy volt és a végén elmegyünk egy romantikus étterembe... Nemsokára esküszünk...így inkább a házassági évfordulónon veszünk magunknak közösen ajándékot:))
2008. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy szép kis ezüstgyűrűt kaptam a páromtól. Azóta is megvan. :)
2008. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!