Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a barátommal,de igazából nem is tudom,hogy szűz vagyok-e még,mert nem nagyon ment be..és nagyon fájt.. hogy tudnám úgy csinálni,hogy ne fájjon?

Hogyan tudnám "kitágítani" magam?

Tudom,hogy hülyén hangzik,csak ez nekem új és nem tudok semmit :( kérlek segítsetek :(


2013. márc. 20. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
bőr enged. többször kell csinálni és nem fog fájni
2013. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha benned volt és véreztél is meg fájt is akkor valószínű nem vagy már szűz. Az első mindenkinek fáj sőt utána még egy két alkalomkor ismét fájni fog de aztán elmúlik. Nem a kitágítás ilyenkor a baj hanem hogy átszakad a szűzhártya amiatt fáj.
2013. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
állítólag a vegák jobban tágulnak,de a párod dolga lenne figyelni az előjátékra
2013. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igazából nem figyeltem,hogy vérzek-e inkább arra összpontosítottam,hogy ne fájjon

volt petting és amikor 2 újjal csinálta onnan kezdett el fájni minden az is fájt már amikor egy ujjal csinálta most meg szó szerint ülni/járni alig tudok,mert nagyon fáj

2013. márc. 20. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!