Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem a pasit akiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem a pasit akiben rátaláltam a lelki társamra, van egy kisugárzása ami nagyon bejön, viszont a külseje nem fogott meg úgy mint ahogy a belső. Mi a helyes?

Figyelt kérdés

én most ebben a helyzetben vagyok és nem tudom h mit csináljak :( :(


nagyon szeretem őt, de nem tudom h beletudnék e szeretni .. viszont nagyon nagyon hiányozna és ő is többet érez ezért a barátság is elveszne

L17


2010. jan. 18. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez a szitu nálam is. :O

Bár köztünk már történt egy s más, valszeg sose fogunk 'rendesen' összejönni.

2010. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez van nálam is! Mi is lefeküdtünk anno, de nem jövünk össze soha! Engem azért az zavar, ha nem jön be külsőre.Tudom hogy nem az a lényeg, na deeeee... Azért mégiscsak, na... Így nem lesz tökéletes szerintem! Te se menj bele!! Nálunk maradt a barátság, de viszont az akkora, hogy sokan azt hiszik hogy a párom.
2010. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, meg fogod szeretni idővel a külsejét. :) Az a gond az emberekkel, szerintem, hogy akinek úgy elsőre nem jön be valaki, akkor kialakul valami belső gát, ami nem engedi, hogy a másikat szépnek találjuk. Meg kell figyelni, tényleg, aprólékosan, elemezni, és szerintem idővel megtetszik. Volt sok lány, akit őszinte leszek: rondának tartottam. De végül így megtetszettek. :)
2010. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy találkozok egy lánnyal és ott áll a tömegben. Na most, ha ekkor nem állapítom meg, hogy milyen szép lány, akkor az egészet megette a fene. Ki nem állhatom, ha sokkal több szebb lány van a tömegben, mint a párom. Az ilyet azonnal kidobom. Szerintem te is tegyél így. Rondához a ronda való.
2010. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Változhat a dolog, majd meglátod.

Addig barátkozz vele.

2010. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha olyat találsz aki így megfog emberileg, és be is jön, akkor irány az oltár.
2010. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

igazság szerint nagyon elvagyok kenődve emiatt

utolsónak : az a baj h itt már döntés elé vagyok állítva. v összejövünk v nem, de megmondta h nagyon sajnálja de ő nem tudna a közelembe lenni ebben az esetben mert nagyon szeret :(:(

nem tudom mi legyen .. és ma(hétfőn) este találkozunk h megbeszéljük :(


várom még a válaszokat, előre is köszi mindenkinek !

2010. jan. 18. 01:35
 8/15 A kérdező kommentje:

ill. utolsó elöttinek csak azóta már írtak :D


az a baj h a külseje annyira nem fog meg h norm esetben összejöjjek vele, csak úgy aranyosnak találom de azért gondolkodtam most el ezen és játszottam el a gondolattal h mi lenne ha mert a belseje annyira de annyira megfogott :(:(


viszont nem lenne jó ahogy már mondták elöttem h sokkal helyesebb pasikat szúrnék ki a tömegben, nem lenne így jó az oldalán, nem ezt érdemli :(

2010. jan. 18. 01:37
 9/15 anonim válasza:
én is ebben a helyzetben voltam, a lelke, a belső éne tetszett, de a kinézete... ronda is volt, alacsony is, és nem is volt olyan finom illata. leráztam, eleinte hiányzott, mert jól éreztem magamat vele, de egy ideje csak eszembe jut néha és fintorgok egyet...
2010. jan. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem add ki az útját, semmi értelme annak, hogy engedsz neki, miközben nem tetszik neked...

A belső csak akkor számít, ha nem foglalkoztat a felszínesség, azaz nem azt nézed egy pasin, hogy jól néz-e ki...

Ha már most sem tetszik, akkor mit gondolsz 2 év múlva tetszeni fog?!

Csak magadat gyötröd, és Őt kínzod, hiszen valójában sosem fogod úgy szeretni, mint amennyire Ő szeretné, hogy szeresd, arról nem is beszélve, hogy mi lesz, ha találkozol egy jóképű pasival, akinek majd jól nem tudsz ellenállni és megcsalod a pasit...Ne variáld a dolgot, mondd meg neki kerek-perec, hogy sajnálod, imádod Őt, de nem akarsz vele komolyabban semmit, csak a lényét szereted...

Neki is számítani fog az őszinteséged, hiszen nem kell szélmalomharcot folytatnia érted...És legalább megadod neki az esélyt, hogy találjon magának egy olyan lányt, aki valóban szeretni fogja...

Ez a lelki-társ duma amúgy is csak egy adag hülyeség...

Nincs olyan, hogy lelki társ...Olyan van, hogy valakivel jól esik beszélgetni és megértitek egymást, de attól Ti nem lesztek lelki társak...Legfeljebb beszélgetőtársak...


A pasiknak nem esik jól ez a legyünk barátok marhaság, szerinted miért értitek olyan jól meg egymást?

Azért, mert a srác okos intelligens és tudja, hogyan tud elcsábítani egy lányt, ha a külseje nem sokaknak jön be...

Add meg neki az esélyt, hogy mással valóban boldog lehessen!!!

Ne add alá a lovat, ha valójában nem akarsz tőle semmit!!!

2010. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!