Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok sem szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok sem szoktak igazán jelezni a lányok élőben, hogy bejönnétek nekik vagy csak én lennék ilyen ronda?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy direkt várom már, hogy menjek a buszhoz vagy akárhova a városban, hát ha lesz egy lány, aki rám mosolyog vagy úgy néz, amiből fogom az adást, hogy kezdeményezhetek nála, de nem, olyan fapofákat vág a legtöbb lány és a legnagyobb luxus, hogy rám néz egy-kettő egy pillanatra vagy simítgatj a haját mellette, de hát ez nem jel, lehet csak egy megszokás már a lánynál. Így mégis honnan tudjam meg, hogy melyik lánynak jövök be, melyik lánynál érdemes próbálkoznom?
2013. márc. 20. 23:10
 1/10 ájszíjú ***** válasza:
Utanam futyulni szoktak a csajok
2013. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nos én személy szerint ha bejön valaki akkor nézem. Aztán ha rám néz, úgy csinálok mint aki hopsz lebukott és gyors másfelé nézek. Onnanstól elkezd a fiú is engem bámulni. És kész egy szemezés.

Ha már nem nézek félre, akkor az illető tudhatná, hogy "hmm, nem is rossz, nézném még szivesen máskor is" .

Viszont a legnagyobb gáz az, hogy a pasik 98,5% -a elvan odáig, hogy oké ő is néz, de nem csinál semmit.

A maradék 1,5% pedig a buszon melléd ül legalább.

Szóval ne parázz, szerintem nálad a helyi csajok az idióták, és nem te !

2013. márc. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg nem túl nagy "jelek", igazából semmik, de vannak ilyen napok.


Nézelődj tovább, próbálj szemezgetni, de azért ne is ezen agyalj folyamatosan. Lehet úgy vagy olyan néz, akit nem is látsz vagy nem veszel észre, szóval fel a fejjel.

2013. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó kérdés,de a nőket se nézd vmi droidoknak,akik ha szabadok folyamatosan jelet küldenek az univerzum minden férfiának h hé gyere és d*gj meg.Nem mindenki kattog ezen egész nap(se a lányok,se a fiúk)

Esetleg ajánlanám h aki tetszik,azt szólítsd le.(nézz magadra reálisan,és próbálj biztosra menni-ha nem akarsz sok visszautasítást)

2013. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát.. Nekem is max annyi van, hogy látom 1-2 csajon hogy bejövős lehetek náluk, de biztosra nem lehet mondani...


Ez kb annyiban nyilvánul meg, hogy szemezünk egymással, vagy egyszerűen csak észreveszem hogy nem feltétlen vagyok közömbös a számára, meg fordítva sem. Akit nem érdeklek az meg rám se néz, ahogy én sem nézem azt aki nem érdekel.. Hiába bámulom 2 percig non-stop, észre sem veszi, szerintem elég egyértelmű



Bár ki tudja.. Lehet olyan csúnya vagyok, hogy azért néznek :D ( Remélem nem :-( )

2013. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Viszont a legnagyobb gáz az, hogy a pasik 98,5% -a elvan odáig, hogy oké ő is néz, de nem csinál semmit."


Valóban ritka az ilyen eset. A maguknak nagy arcnak hisző f*szkalapok mozdulnak csak a tenyérbemászó stílusukkal.


Valamennyire megértem egyébként, már nincs az a nyitottság, mint régen, akár 10-15 évvel ezelőtt volt. Az emberek minimum 90%-a elzárkózik egymástól, ridegebb lett, nem figyel a környezetére, talán nem is érdekli. Megy a dolga után és kész. Ez egy szomorú dolog.

2013. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De miért is nem jut tovább a dolog a szemezésnél? Mert sokszor ostobenkó k...rva stílusban le vagyunk koptatva mintha nem is tudom mit képzelnénk a miss kisasszonytól...
2013. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nem fognak a lányok visszanézni és szemezni sem. Miért? Mert 10-ből 9 folyton a telefonját b.szkurálja még az utcán sétálva is. Láttam már emiatt csajt besétálni a Blaha Lujza téren a szökőkútba...nem vicc.


TamásBP

2013. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos bennem van a hiba de ha nézne engem 1 nő (én sose bámulom az embereket, mert bunkó dolognak tartom, szóval nem is tudom mikor ki néz rám) én nem azon agyalnék, hogy biztos jeleket küld és mennyire bejöhetek neki, hanem hogy biztos hülyén áll a hajam, ruhám, szemüvegem stb. és azért bámul. Én is azt tapasztalom, hogy mindenki búval b@szott fejjel járkál, vagy a telefonját bújja. Szerintem ilyen körülmények között szemezgetni olyan, mint halottnak a csók, én inkább a megszólítás híve lennék.
2013. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig van aki vevő rá... Meg kell találni őket, vagy észrevenni, hogy valaki már megtalált téged
2013. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!