Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár napja mult el a mensesem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja mult el a mensesem. Egyszer menses vége fele is le fekudtunk a párommal (de akkor még mrg volt egy kicsit) es menses után pár nappal is le fekudtunk . Mind kétszer belém élvezett . Vajon lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mellékesen jegyzem meg nem bánnám ha terhes lennék mert ha már így alakult szeretnénk a babát.
2013. márc. 21. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahh, szóval akkor ez egy előre betervezett "hopsz becsúszott" baba lesz... :)

Amúgy az esély megvan rá... De menjetek biztosra, mint a nyulak...:D

2013. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem beszéltük meg...csak hopp ahogy mondod. :)
2013. márc. 21. 07:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de nem annyi mint a peteérés idején, de én hallottam több nöröl aki mensi alatt esett teherbe,. Pedig akkor elvileg elég abszurd és mégis!
2013. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pont a mensi után 1-2 nappal estem teherbe.
2013. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély igen,ha igen gratulálok! :)
2013. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez majd kiderul pár nap múlva. ..Úgy is meg érzi azt az ember.:) és köszönöm:)
2013. márc. 21. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb nö egyáltalán nem érez semmit! Aktus után 2 héttel kimutatja a teszt!
2013. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor én nem vagyok benne abba a legtöbb nőbe.. voltam már terhes úgy h tudom :)
2013. márc. 21. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!