Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem lehetek terhes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes? Sziasztok! A barátommal lefeküdtünk. Ekkor nekem, úgymond félig még megvolt, vagyis nem véreztem, egy nappal előtte múlt el. De tegnap megint véreztem egy kicsit. Gumi nélkül csináltuk. És lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

És igen.

Akár menstruáció alatt is lehet teherbe esni.

2012. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beléd élvezett gumi nékül lehetsz
2012. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nem élvezett belém csak kb 1 percig ha bennem volt.
2012. júl. 2. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehetsz terhes és ha nem védekeztek valamijen modon ne is hagyd hogy beléd élvezzen:)
2012. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

cseszd meg

ha 1 percig volt benned, az semmit nem változtat a lényegen: benned volt = lehetsz terhes

a menstruáció meg nem fogamzásgátló


ps.: egyperces kategóriában ajánlom Örkényt, azt -ellentétben az egyperces dugással- legalább élvezni is lehet

2012. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!