Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megírjam neki mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírjam neki mit érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


1 hónapja ismertem meg egy egyetemista srácot,ő szólított le a buszon,ha voltak közös szüneteink találkoztunk,vagy facebookon írtunk suliban,mert sajnos otthon nincsen internetjük,ezt sokszor mondta is,hogy szégyenli is.


Szóval én megkedveltem ezt a srácot,magam se tudom miért,de titkon valami megfogott benne,ha facebookon beszélünk vannak olyan célzásai,amiből azt veszem ki,hogy tetszem neki,de élőben,eddig négyszer találkoztunk,akkor is visszahúzódóbb,baráti volt,és mindig annyira jutottunk,hogy nagyon szeret velem beszélgetni.


Hétfőn délelőtt találkoztunk,azóta nem hallottam felőle,és el vagyok keseredve.


Egy ismerősöm azt mondta,hogy írjam meg neki facebookon mit érzek,majd megnézi,ha internet közelben lesz.


Félek,mert úgy érzem,akkor végleg nem hallanék felőle.


Szerintetek megírjam neki? Vagy felesleges?

Ha igen,hogy fogalmazzam meg?


20L és 20F


2013. márc. 21. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne tárulkozz ki ennyire, ez nem FB-téma.

De azt megkérdezheted, hogy merre van, már rég láttad... - ebből tudni fogja, h hiányzik Neked!

2013. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt írd meg, hogy találkozzatok. Én mindenképpen személyesen mondanäm meg neki, az már eleve pozitív, hogy ő szólított le:)
2013. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az fb-s ismerkedésről lemondanék a helyedben. Nehogy azt hidd, hogy csak veled társalgott...
2013. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a facebookon kellene ilyeneket kibeszélni. Ezzel tuti elvágnád magad a szemében!

Ne nyomulj, az is lehet hogy most próbára akarja tenni a türelmed. Ha egy pasi tényleg akar valamit, akkor Ő fog téged megkeresni és kaparni fog utánad. Ha nem akar semmit, akkor 2 hét múlva sem fog keresni.

Szerintem várd ki a végét! Ne nyomulj rá!

2013. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem facebook téma,de a héten már nincs egyetem nekünk,micro card program miatt,nete meg nincs otthon azért gondoltam,de akkor nem írom meg neki.


Utolsó válaszoló akkor kivárom csak nehéz,napról napra feladom magamban a dolgot,ami lehet,nem is volt.


Mindenkinek ment a zöld kéz,köszönöm a segítséget :)

2013. márc. 21. 11:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Fent van facebookon vagy 10 perce,eddig mindig írt,keresett,most semmi,úgy fáj :(
2013. márc. 21. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, talán letámadták a haverok...

Kicsit türelmetlen vagy, de még fiatal :)

Küldj neki egy smilyt és várj, mi történik!

2013. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most lépett ki,nem írt,nem kerestem,vártam,hiába,ez van.
2013. márc. 21. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Lesz még alkalom, ne add fel! :)))
2013. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!