Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársnőm, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársnőm, akivel haverok vagyunk, megkérdezte, érzek-e valamit egy másik csaj iránt, aki szintén a barátom. Ez féltékenység? Bejövök neki? (17/f)

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a két lány barátnők, akkor több mint valószínű, hogy az egyik kérte meg a másikat, hogy derítse ki neki. Viszont ha nem, akkor lehet, hogy tetszel neki....de ha tényleg barátok vagytok, lehet csak baráti kérdés.Mintha két haver dumálna. Nagyon sok minden lehet, nehéz biztosat mondani.
2013. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem barátnők, és a másik lánynak van barátja, szóval biztosan nem neki kérdezte meg.
2013. márc. 9. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogyan kérdezte.Nem vettél észre valami árulkodó jelet? Pl zavarban van. Mit válaszoltál és hogyan reagált rá?
2013. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt zavarba, de ne vágom az ilyesmit :) Azt válaszoltam, hogy csak barátok vagyunk, ő meg azt mondta, h "intim módon" viselkedünk.(ti. ölelgetem a másik csajt)
2013. márc. 9. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

tuti féltékeny!! :D

amúgy ugyanaz vagyok aki az előzőket írta :))

2013. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. márc. 9. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!